Doğum Günü Konsept

Son dönemlerin en popüler parti ve etkinlik eğlence hizmeti konsept doğum günü hizmetlerimize başlamış bulunuyoruz. Aşağıda örnek olarak safari konsept içeriğini sunmuş olup, kız çocuk ve erkek çocuklara yönelik olarak konsept süsleme hizmeti sağlamaktayız.


Doğum Günü Konsept Süsleme – Safari

 • Balon süslemesi – zincir balon (ters U) – safari baskılı yeşil, turuncu ve beyaz renkler
 • Safari maket pasta – 3 katlı
 • Ahşap pasta yükseltici
 • Şerbetlik (8 litre)
 • Safari konsept karşılama panosu (kişiye özel)
 • Şövale
 • Peluş aslan büyük boy
 • Peluş fil büyük boy
 • Peluş beyaz kaplan büyük boy
 • Peluş şempanze küçük boy
 • Fotoblok zürafa
 • Hasır masa örtüsü
 • Masa önü çim halı 150cm X 200cm
 • 2 Adet ahşap servis sublası
 • 15 Adet hediyelik karton poşet
 • 1 Adet manav kasası
 • 1 Adet 50W hoparlör
 • 1 Adet hoparlör ayağı (tripot)
 • Safari konsept tabak 24 adet (kullan at)
 • Safari konsept bardak 24 adet (kullan at)
 • Safari konsept peçete 30 adet
 • Masa üstü serpme yapay yapraklar
 • Kişiye özel safari konsept arka fon 150cm X 200cm (fotoğraf ve isim baskılı)
 • Masa üstü dekor amaçlı saman
 • Masa üstü küçük safari hayvanlar (fil, ayı, aslan, leopar, kaplan, gergedan, zebra, inek, deve, kanguru, zürafa, geyik)
doğum günü konsept süsleme
Hemen Arayın

Ayrıca opsiyonel olarak palyaço hizmetimiz ile de konseptinizi tamamlıyoruz. Konsept süsleme bitiminden sonra, belirtmiş olduğunuz saat itibari ile palyaço hizmetimiz başlar. Etkinlik içerisinde yüz boyama aktivitesi, sosis balon, grup oyunları, yarışmalar ve danslar bulunmaktadır. Palyaçonun oynattığı oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için PALYAÇO OYUNLARI yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doğum günü konsept kiralama hizmetimizde montaj/kurulum ve demontaj dahildir. Siparişiniz doğum günü yapılacağı sabah belirlediğiniz alana getirilerek kurulum gerçekleştirilir. Yine aynı günün akşamında ise etkinlik bitiminden sonra tekrar gelinerek malzemeler iade olarak toplanır ve teslim alınır.

NOT: Doğum günü pastası ve diğer masa üstü aksesuarların konulacağı masa mekan sahibine ait olup, sunmuş olduğumuz doğum günü konsept süsleme hizmetimiz içeriğinde masa dahil değildir. Doğum günü sahibinin masa ayarlaması gerekmektedir.

Rezervasyon ve Kayıt

Rezervasyonun geçerli olması için, kayıt yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde ücretin %40 ı kaparo olarak ödenmelidir. Aksi taktirde rezervasyon geçersiz sayılacaktır.

Her türlü soru ve görüşleriniz için haftanın 7 günü 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir, bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Hatay Palyaço Kiralama Hizmeti

Hatay da sunmuş olduğumuz palyaço kiralama hizmeti 1.sınıf olup içeriğinde; yüz boyama, sosis balon, oyunlar, danslar, yarışmalar ve ayrıca müzik için yanımızda getirdiğimiz taşınabilir bir cihaz olan müzik box bulunmaktadır. Belirtilen müzik box cihazı, daha çok küçük oyun arkadaşlarımız ile oyunlarımızda ve danslar da gerekli olan müziği sağlamak için kullanılmaktadır.


Hemen Arayın

Aktivitelerimiz

Palyaço etkinliklerimiz 2 saat sürmekte olup 200 tl karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 2 saat sonunda süre uzatmak ve ek saat almak isterseniz 70 tl ödeyerek süreyi 1 saat daha uzatabilirsiniz. Palyaço etkinliklerimiz cafe, piknik alanları, oyun parkları, anaokulu, kreş, gündüz bakım evi, düğün, nişan, kına, sünnet, yıl sonu okul şenlikleri ve her türlü çocuk eğlence etkinliklerinde sunulmaktadır. 10 Yılı aşkın tecrübe ile ve 2018 yılından bu yana İstanbul da sunmuş olduğumuz palyaço hizmetimiz 2020 yılı itibari ile artık Hatay da da sunulmaya başlamıştır.

Oyunlarımız arasında; yağ satarım bal satarım, çömel kurtul, sandalye kapmaca, kara ve deniz gibi çocukların en sevdiği oyun türleri bulunmaktadır. Etkinliklerimiz de aynı zaman da çuval yarışı, yumurta yarışı ve halat çekme yarışı gibi eğlenceli ve neşeli yarışma türleri de mevcuttur. Aktivitelerimiz arasında yer alan danslar da yine Aleyna TİLKİ, Tarkan, Hadise gibi sanatçıların en popüler şarkıları bulunmaktadır. Ayrıca yabancı müziklerden A Ram Sam, Makarena vb. türlerde çocukların en sevdiği müzikler de arşivimizde yer almaktadır.

Sosis balon aktivitelerimiz de köpek, şapka, kılıç, gibi çeşitli şekiller verilerek minik oyun arkadaşlarımıza hediye edilmektedir.

hatay palyaço

Doğum günü, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu ve eğlencenin olduğu her yerde görebileceğiniz palyaçolar hakkında tüm merak edilenleri ve dünyanın en ünlü palyaçoları hakkında bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO yazımızı okuyabilirsininiz.

Pinyata

Palyaço etkinlikleriniz de ekstra olarak pinyata bulundurmak isterseniz sadece 100 tl fark ile bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Pinyata içerisinde çeşitli şekerleme ve çikolatalar bulunmaktadır.

Hatay da Hizmet Verdiğimiz Yerler

Hatay ilimizde etkinliklerimiz Antakya, Altınözü, Serinyol, Defne, Harbiye, Reyhanlı, Samandağ ilçe ve semtlerinde sunulmaktadır.

Rezervasyon

Doğum günü tarihiniz belliyse ve rezervasyon yapmak isterseniz, yukarıda belirtilen numaradan hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir, bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Evde Oynanan Oyunlar


Evde oynanan oyunlar hangileri? Evde ailecek oynanacak oyunlar nelerdir? Eğlenceli ve keyifli oyunları çok seveceksiniz.

evde oynanan oyunlar

Evde ailece oynanan eğitici ve keyifli oyunlar bu yazımızda. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşamakta olduğumuz salgın hastalıklar sebebiyle evlerimizde kaldık. Bu süreçte bizler de evde kalan aile bireyleri ve çocuklar için hazırlamış olduğumuz evde oynanabilecek oyunları aşağıda sizler için sıraladık. Çeşitli yaş gruplarına göre ayırdığımız eğitici ve öğretici oyunları oynarken aynı zamanda keyifli bir zaman geçireceksiniz.

1.ÇOCUK OYUNLARI

2.YETİŞKİN / GENÇ OYUNLARI

3.DEFTERDE OYNANAN OYUNLAR

1-ÇOCUK OYUNLARI


Hacı Yatmaz (2 Yaş ve üstü)

Bu oyun 2 kişi veya daha fazla kişiyle oynanabilir. Önce ortalama 30 – 50 cm uzunluğunda bir sopa temin edilir. Oyunculardan birisi sopayı havaya doğru kaldırır ve tutar. Diğer oyuncular sopanın etrafında halka şeklini alırlar. Tüm oyunculara bir numara verilir. Sopayı tutan oyuncu bir numara söyleyerek  tutmuş olduğu sopayı bırakır. Numarası söylenen oyuncu sopa yere düşmeden tutmaya çalışır.

Evet – Hayır (4 Yaş ve üstü)

Oyunculardan biri sunucu ya da spiker rolünü üstlenir. Diğer oyuncu ise yarışmacısı olur.  Spiker olan oyuncu yarışmacı oyuncuya sorular sorar. Yarışmacı bu sorulara kesinlikle EVET veya HAYIR kelimesi kullanamaz. Örnek; “Sen 5 yaşında mısın?” Sorusuna yarışmacı olan çocuk ”5 yaşındayım veya değilim 6 yaşındayım” gibi.Eğer yarışmacı burada EVET veya HAYIR derse yanar. Oyun süresince soru soran oyuncu diğer oyuncuya EVET ya da HAYIR dedirtmeye çalışır.

Sana Ne Lazım? (4 Yaş ve üstü)

Bu oyun 2 kişilik bir oyundur. Oyuncuların 2 şer dakika süreleri vardır. Oyunu ilk başlatan oyuncu bir meslek seçer ve sonra “Sana ne lazım” diye sorar. Örnek; “Sen bir mimarsın, sana ne lazım.” Diğer oyuncu bu soruya cevap verdiğinde “başka ne lazım” diyerek oyunu sürdürür. Karşı oyuncunun 2 dakika süresince “başka ne lazım” sorularına hızlı bir şekilde cevap vermesi gerekmektedir. 2 dakika süre dolmadan tıkanıp cevap veremeyen kaybeder. Bir oyuncu sorularını bitirdikten sonra, sıra diğer oyuncuya geçer ve o da bir meslek seçerek oyun devam eder.

Hayvan Tutmaca (4 Yaş ve üstü)

Bu oyun 2 veya daha fazla kişi ile oynanır. Oyunculardan biri aklından bir hayvan tutar. Diğer oyuncu ya da oyuncular bu hayvana dair sorular sorar. “ boyu ne kadar?”, “nerede yaşar?”, “ne yer?” gibi. Verilen cevaplara göre oyuncunun tuttuğu hayvan tahmin edilir. Oyun bu şekilde sırasıyla devam eder.

Kelime Avı (4 Yaş ve üstü)

Oyunculardan biri veya ebeveynlerden birisi, çocuklara 2 harfli bir hece verir. Örnek olarak “PA”. Çocuklar bu heceden yola çıkarak 2 dakikalık süre içerisinde 2  ya da 4 kelime bulmaya çalışır. Mesela; PANTOLON, PARA, PAZAR, PALYAÇO. Belirtilen süre içerisinde belirlenen sayıda kelime bulan çocuk puan kazanır.

Haydi! Benim Gibi Yürü (4 Yaş ve üstü)

İki veya daha fazla kişiyle oynanır. Her çocuktan bir taklit yürüyüşü yapması istenir. Yürüyüşü yapan çocuk başarılı bir şekilde görevini yerine getirirse diğer arkadaşları tarafından alkışlanır. Örnek olarak aşağıda belirtilmiş olan taklit yürüyüşler istenebilir ve yeni taklitler de eklenebilir.

İhtiyar adam yürüyüşü: sırt kamburlaştırılır, elde baston var gibi ve baş öne bükülerek yavaş yavaş yürünür.

Dalgın adam yürüyüşü: dengesiz ve öne çapraz adımlar atılarak yürünür.

Robot yürüyüşü: vücut gergin, dizler ve kollar dirsekten bükülmeden yürünür. Kollar öne ve geriye adeta sopa gibi sallanır

Cüce Yürüyüşü : Dizler tam bükülür, kollar aşağıya doğru sarkıtılır ve baş omuzlar arasına gömülür, bu şekilde yürünür.

Göbekli adam yürüyüşü: Göbek öne doğru çıkarılır, başını sağa ve sola yavaşça çevirerek yürünür.

Sıcak – Soğuk (4 Yaş ve üstü)

Bu oyun 2 veya daha fazla kişi ile oynanmaktadır. Oyuncular içerisinden bir ebe seçilir. Sonrasında saklanacak bir malzeme seçilir. Ebe oyun alanının dışına çıkarılır, içeride kalanlar ise seçilen malzemeyi bir yere saklar. Ebenin görevi saklanan bu malzemeyi bulmaktır. Ebe saklanan nesneye yaklaşınca diğer tüm çocuklar “sıcak” derler. Uzaklaştığında ise “soğuk” derler. Ebe bu uyarılar ile saklanan nesneyi bulmaya çalışır. Ebe saklanan bu nesneyi bulunca, arkadaşları arasından birini ebe olarak seçer ve oyun bu şekilde devam eder.

Yattı Kabak, Kalktı Patlıcan (4 Yaş ve üstü)

En az beş kişiyle oynanmaktadır. Her oyuncunun komik birer özel adı olur bu oyunda. Örnek olarak, oyunculardan birinin adı kabak, ikinci oyuncu patlıcan, üçüncü oyuncu havuç, dördüncü oyuncu fasulye, beşinci oyuncu da marul olsun. Oyunu kabak başlattı diyelim. Diğer oyuncular dizüstü oturmuş ve başlarını yere dayamıştır. Kabak arkadaşlarından birinin adı söyler, mesela patlıcan. “yattı kabak, kalktı patlıcan” der. Patlıcan başını kaldırırken ilk oyuncu kabak başını yere doğru eğer. Bu kez patlıcan “Yattı patlıcan, kalktı marul” der. Oyun bu şekilde devam eder ve sürdükçe hızlanır.

Uçtu Uçtu, Kuş Uçtu (4 Yaş ve üstü)

En az 4 kişiyle oynanan bir oyundur. Oyuncular bir masa çevresinde halka şeklinde otururlar. Oyunda önce bir ebe seçilir. Ebe tüm çocukların karşısında oturur. Ebe” uçtu uçtu kuş uçtu” diyerek işaret parmağını havaya kaldırır. Ebe uçabilen bir şey söylediği için masanın etrafında bulunan diğer arkadaşların da işaret parmağını havaya kaldırması gerekir. Ebe, bir de uçamayan bir şey söyler. Örneğin tavuk “uçtu uçtu kedi uçtu” diye bağırarak parmağını yine havaya kaldırır. Ancak kedi uçmadığı için diğer oyuncuların parmağını kaldırmaması gerekir. Yanılıp da parmağını kaldıran oyuncu yanar ve oyun dışında kalır.

Deve – Cüce (4 Yaş ve üstü)

2 kişi ve üstünde kişiyle oynanabilir. Lider pozisyonunda olan kişi çocukları karşısında toplar. Oyuncular hepsi ayakta durur vaziyettedir. Lider “Deve” dediğinde çocukların ayakta durmaya devam etmesi “cüce” dediğinde ise çömelmesi gerekmektedir. Lider zaman zaman cüce pozisyonundayken tekrar cüce diyerek ayağa kalkan olursa onları oyundan elemeye çalışır. Son oyuncu kalıncaya kadar devam eder ve son kalan oyuncu oyunun galibi ilan edilir.

Balonla Badminton (4 Yaş ve üstü)

2 kişiyle oynanan eğlenceli bir oyundur. İki yarışmacı şişirilmiş balona havadayken kaşık veya sopa ile birbirine atar. Balona vuramayan ve yere düşüren oyuncu rakip oyuncuya 1 puan kazandırır.

Dokun Tahmin Et (4 Yaş ve üstü)

3 kişi ve daha fazla kişiyle oynanmaktadır. Öncelikle bir masa  veya tepsi içerisinde çeşitli nesneler konur. Örneğin “ kitap, kalem, pil, kumanda, yüzük, düğme, terlik vb.” Oyuncular arasından bir ebe seçilir ve gözleri bağlanır. Toplanan nesnelere ebe olan çocuk sırasıyla dokunarak onları tahmin etmeye çalışır.

Pet Bardağa Sektirme (6 Yaş ve üstü)

En az 2 kişiyle oynanır. Oyun için masa veya sehpa, bardak ve pinpon topu gerekmektedir.  Masanın uzak tarafına bardak konur. Oyuncular masanın diğer ucuna giderler ve sırasıyla pinpon topunu sektirerek bardağa atmaya çalışır. Topu bardağa atan oyuncu kazanır. En az 2 kişiyle oynanabildiği gibi daha fazla kişiyle süre tutularak en kısa zamanda atan kazanır şeklinde de oynanabilir.

Pazara Gittim (7 Yaş ve üstü)

2 kişi veya üzeri oyuncu ile oynanır. Oyuncular 2 kişiyse karşılıklı otururlar daha fazla ise halka şeklinde dairesel otururlar. İçlerinden biri “pazara gittim ve domates aldım” diyerek oyunu başlatır. Daha sonra sırayla diğer oyuncular bir önceki oyuncunun söylediğiyle beraber üzerine bir sebze-meyve daha ekler.Örnek; “ pazara gittim, domates, patates aldım”. Üçüncü oyuncu ise ikinci oyuncunun söylediğine bir başka sebze-meyve ekleyerek devam eder. Sıradaki oyuncu da üçüncü oyuncunun söylediğine yine bir meyve-sebze ekleyerek aynen devam eder. Alınan sebze-meyvelerin sırasını karıştıran veya unutan oyuncu yanar ve oyun dışında kalır. Diğer oyuncular ise tekrar baştan başlayarak devam ederler.

Bom! (7 Yaş ve üstü)

2 kişi veya daha fazla oyuncuyla oynanan bu oyunda, oyuncular halka halinde dizilirler.  İçlerinden biri “1” diye saymaya başlar ve yanında ki oyuncu “2”, onun yanında “3” diye saymaya devam ederler. 5 e gelen oyuncu “BOM” der. Oyunun kuralı 5 ve 10 katlarında BOM denilmesidir. Örnek olarak “1-2-3-4-BOM-6-7-8-9-BOM”. 5 ve 10 katlarında BOM yerine sayısı  söyleyen oyuncu yanar ve oyundan çıkar. Oyun tekrar baştan başlayarak devam eder.

Benzetmece (7 Yaş ve üstü)

2 kişi ile karşılıklı oynanan bir oyundur. İlk oyuncu karşısındaki arkadaşını bir nesne veya bir hayvana benzetir. Arkadaşı da benzetildiği şeyin son harfini kullanarak karşısındaki arkadaşını başka bir nesne veya hayvana benzetir. Örnek; Ben seni LİMON  a benzettim der. Karşısındaki arkadaşı da limonun son harfi olan “N” harfi başta olmak üzere arkadaşına bende seni NAR’  a benzettim der. Oyun bu şekilde devam eder. En son “Ğ” ile biten bir kelime söylenene kadar oyun devam eder.

Sesli Harf Değiştirmece (8 Yaş ve üstü)

Yine 2 kişi ile karşılıklı oynanan oyunlardan biridir. Bu oyunda hayatımızda kullanmış olduğumuz günlük kelimeleri, oyunda seçmiş olduğumuz sesli harflerle değiştirerek söylenmeye çalışılır. Örnek; oyunculardan birinden yılın ayları “E” sesli harfiyle söylenmesi istenir. “Ecek, şebet, mert, nesen, meyes, hezeren vb.” gibi. Söylenen kelimeler doğrumu diye kontrol edilir ve oyun bu şekilde sırayla devam eder. Bu oyunda aynı şekilde farklı kelime grupları; sebze-meyve, haftanın günleri, sayılar vb. kelime grupları da kullanılabilir.

Artan Benzetmece (10 Yaş ve üstü)

Tıpkı klasik benzetmece oyununa benzer. Karşılıklı 2 kişi ile oynanan bu oyunda, oyunculardan biri karşısındaki arkadaşınız bir nesne veya hayvan ya da sebze-meyve ye benzetir. Diğer oyuncu da benzetildiği nesne veya hayvanın son harfinden karşısındaki arkadaşını başka bir nesne veya hayvan ya da meyve-sebze ye benzetir. Bu oyunun klasik BENZETMECE oyununda ki tek farkı kelime içerisindeki harf sayısının da sırayla artmasıdır. Örnek; ilk oyuncu karşısındaki arkadaşına seni OK’ a benzettim der. Diğer arkadaşı da ben de seni “KÜP” e benzettim der. Sıra tekrar ilk oyuncuya geçtiğinde bu sefer arkadaşını P harfi ile başlayan ve 4 harfli olması gereken bir şeye benzetecek bir kelime söylemesidir. Ben de seni PARA ya benzettim der. Diğer arkadaşı da A harfi ile başlayarak 5 harfli bir kelime bulmalıdır. Oyun bu şekilde devam eder ve karşıdaki oyuncu tıkanıncaya kadar veya Ğ ile harfi ile biten kelimeye gelinceye kadar sürer.

Bom-Fiz! (10 Yaş ve üstü)

En az 2 kişiyle veya daha fazla oyuncu ile oynanabilir. Oyuncular halka şeklinde dizilirler. İçlerinden biri “1” diye saymaya başlar. Yanındaki oyuncu 2 ve diğer oyuncu 3 diye devam eder. 5 e gelen oyuncu BOM der. Oyunun kuralı gereği 5 ve katlarında BOM denir 7 ve katlarında ise FİZ denir. Örnek; “1-2-3-4-BOM-6-FİZ-8-9-BOM-11-12-13-FİZ-BOM-16-17” şeklinde devam eder. BOM veya Fiz yerine sayının kendisini söyleyen oyuncu yanar ve oyundan çıkar. Diğer oyuncular tekrar 1 den başlayarak oyuna devam eder.

Bu bölümde ailece evde çocuklarınızla oynanan eğitici ve öğretici oyunlar hakkında bilgi paylaşmaya çalıştık.

2-YETİŞKİN VE GENÇLERE YÖNELİK EVDE OYNANAN OYUNLAR


Yetişkin ve gençlere evde oynanan oyunlar için tavsiyelerimiz aşağıda yer almakta olup, hem bu oyunlar ile keyifli zaman geçirebilir hemde strateji ve düşünme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

 • JENGA
 • SATRANÇ
 • MADENİ PARA İLE FUTBOL
 • KIZMA BİRADER
 • MONOPOLY
 • MİKADO
 • TOMBALA
 • SCRABBLE (KELİME ÜRETME OYUNU)
 • REVERSİ OYUNU
 • MİNİ BLOWLİNG
 • SESSİZ SİNEMA

3-DEFTERDE OYNANAN OYUNLAR


Ailece evde oynanan oyunlardan bir kısmı da defterde oynanabilen oyunlar dır. Bu bölümde bu oyunlar hakkında bilgiler sunacağız.

İsim Şehir Oyunu

Bir zamanların en eğlenceli oyunlardandır isim-şehir. Neredeyse her mahalle ve evde, okullarda, arkadaşlarımızın olduğu her yerde oynanabilen bir oyundur. Bu oyun en az 2 kişi ile oynanabilir ve kişi sayısı daha da arttırabilir.
Oyuncular öncelikle birer kağıt ve kalem alırlar. Oyuncular ellerindeki kağıdı yatay olarak tutarak üst kısmı 6 eşit parçaya bölerek yukarıda ki gibi çizer. üst tarafına sırasıyla İSİM, ŞEHİR, BİTKİ, EŞYA, HAYVAN ve son olarak ta PUAN yazar. Tabi yukarıdaki tabloya ek olarak dilerseniz farklı alanlarda ekleyebilirsiniz. Mesela “SANATÇI, ÜLKE ARTİST vb.”. Tablomuzu oluşturduktan sonra oyunculardan biri içinden A dan Z ye kadar alfabeyi saymaya başlar. Arkadaşlarından biri DUR dediğinde hangi harfte kalmışsa o harf seçilir. Örneğin”Y” harfi. Tüm oyuncular “Y” harfi ile başlayan isim, şehir, bitki, eşya ve hayvan bulmaya çalışırlar. İlk bitiren oyuncu “BİTTİ” diyerek arkadaşlarına 20 saniye süre verir ve 20 ye kadar sayar. 20 olunca herkes elindeki kalemi bırakır. Daha sonra herkes yazdıklarını söyler. Bulunamayan alana 0 puan yazılır. Eğer 2 veya daha fazla kişi alanlardan herhangi birine aynı kelimeyi yazmışsa 5 puan verilir. Farklı yazılmış olan alanlara ise 10 puan verilir. Oyun bu şekilde devam eder. Oyunun sonunda puanlar toplanarak en fazla puanı alan oyunu kazanır.

Amiral Battı

amiral battı

Evde oynanan oyunlar dan biri de Amiral Battı oyunudur. Bu oyun için kareli bir kağıda ihtiyaç vardır. 2 kişi ile oynanmaktadır. Her oyuncu kendisine birer adet kareli kağıt temin eder. Daha sonra bu kağıdı 10X10 ebatlarında kare içerisine alır. Oyuncular kendi kağıtlarını birbirlerine göstermezler. Her oyuncunun 1 adet amiral, 2 adet kruvazör, 3 adet muhrip ve 4 adet denizaltı ordusu vardır. Amiral (4 kareye sığdırılır, yukarıdan aşağı veya yan şekilde), kruvazörler 3 kareye sığdırılır (yukarıdan aşağı veya yan yana gelecek şekilde), muhrip 2 kareye sığdırılır. Denizaltı ise her biri bir kareye sığdırılır. Yukarıdaki örnekte de gösterildiği gibi. Oyuncular savaş birimlerini kağıtlarında istedikleri alanlara yerleştirirler. Gemiler alana yerleştirildikten sonra oyun başlar. İlk atışı yapacak oyuncu karşı tarafın gemilerini vurmaya çalışır bunun için örnek olarak “B3” diyebilir. Karşı oyuncu eğer belirlenen koordinatlarda gemilerinden biri isabet almışsa bunu söylemek zorundadır. “Kruvazör yara aldı” veya “denizaltı battı” gibi. Gemilerin batması için tüm birimlerinin vurulması gerekir. Her oyuncu sırasıyla 2 şer atış gerçekleştirir. Hangi oyuncu rakibinin tüm gemilerini imha ederse oyunu kazanır.

Sos

sos

Evde oynanabilecek zevkli ve eğlenceli bir oyun olan SOS oyunu 2 kişi ile oynanmaktadır.
Bu oyun için öncelikle 2 farklı renklerde kalem ve bir adet kareli defter gerekmektedir. İyi bir zaman geçirmek için kareli defteri 10X10 veya daha eğlenceli hale getirmek için 20X20 ya da 30X30 boyutlarında ayarlayabilirsiniz. Oyuncular belirlenmiş olan alan içerisindeki boş karelere sırayla “S” veya “O” harflerini yazarlar. Oyuncu “S” veya “O” harfini istediği boş bir alana yazar. Alan içerisindeki kareler dolmaya başladıkça oyuncular SOS yapmaya başlarlar. Yukarıdan aşağı – aşağıdan yukarı, sağdan sola – soldan sağa, çapraz şekillerde SOS kelimesini bulan üzerini kendi kalemi ile çizer. En çok sos yapan oyuncu oyunu kazanır.

Kare Doldurma

kare doldurma (evde oynanan oyunlar)

2 kişiyle oynanan kare doldurma oyunu zaman geçirmek için ideal oyunlardan biridir. Bunun için 10X10 boyutlarında bir kareli kağıda ihtiyaç vardır. Her oyuncu kendi kalemi ile belirlenen alan içerisindeki karelerin bir yanını çizer (alt, üst, sağ veya sol). Alan dolmaya başladıkça kareler kapanmaya başlar. Kareyi kapatan oyuncu karenin içerisine kendi belirlediği harfi yazar. En çok kare dolduran oyunu kazanır.

Anlat Bakalım

Anlat bakalım oyununu özellikle günümüzün en popüler yarışma proğramı olan survivor dan hatırlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biridir. Bu oyun için öncelikle en az 4 kişi gerekmektedir. Bu dört kişi 2 gruba ayrılır. Daha sonra Gruplardan biri bir kelime belirler ve belirlediği kelimenin altına 5 adet yasaklı kelime ekler. Karşı taraflardan anlatmaya çalışan kişi, tahmin eden kişiye bu 5 yasaklı kelimeyi söyleyemez. Eğer söylerse yanar. Ayrıca bunun için birde süre kısıtlaması vardır. Belirlenen süre içerisinde “örneğin 2 dakika” kelimeyi anlatırlarsa puanı kazanırlar, anlatamazsa puan karşı tarafın olur. Sıra diğer gruba geçer ve bu seferde onlar karşı grubun belirlediği kelimeyi bulmaya çalışırlar. 8 sayı alan grup oyunu kazanır.

Kim Kiminle Nerede

kim kiminle

En az 4 kişiyle oynanabilecek keyifli nostalji oyunlardan biridir. Önce bir kağıt ve bir kalem temin edilir. Daha sonra kağıda yukarıda görüldüğü gibi, kağıdın üst kısmına Kim-Kiminle-Nerede-Ne Yapıyor alanları yazılır. Oyunun kuralı şöyle; Herkes sırayla aynı kağıda farklı alanları yazar, ancak kimse bir önceki yazılanları görmemeli. Bu alanı ilk dolduran kişi doldurduğu alanı katlayarak diğer arkadaşına verir ve sıradaki alanı doldurması istenir. Aynı şekilde arkadaşı da alanı doldurduktan sonra yazdığı alanı katlayarak diğer arkadaşına verir. Alanlar doldurulup kağıt açılınca ortaya komik ve mizansel sonuçlar çıkacaktır.

Ayrıca daha fazla oyun çeşidi ve palyaço oyunları hakkında bilgi edinmek ve çocuklarınızla oynamak için PALYAÇO OYUNLARI yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda evde oynanan oyunlar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aile bireylerinizle, yetişkinler, gençler ve çocuklar için hazırladığımız yazımızı beğenmenizi ümit ederiz.

Sünnet Organizasyonu


sunnet-dugunu-palyaco

Sünnet organizasyonu palyaço hizmeti etkinliğimizde, palyaço arkadaşımız sünnet organizasyonunun yapılacağı alana gelerek, önce sünnet olacak genç delikanlı adayı ile tanışır. Palyaço arkadaşımız etkinlik alanına gelmeden önce, sünnet çocuğunun ebeveynlerinden almış olduğumuz bilgilerle; nelerden hoşlanıp nelerden keyif aldığını öğrenerek ona göre organizasyon ve oyun planlaması yapmaktadır. Oynatacağımız palyaço oyunları yaş gruplarına göre seçilmiş olup, organizasyona katılacak olan ortalama çocuk sayısına göre oyunlar düzenlenmektedir. Ayrıca etkinliğe katılan tüm çocuklara rengarenk sosis balonlar ile çeşitli şekiller yapılmaktır. Organizasyon boyunca çeşitli dans yarışmaları ve oyunlar sergilenmektedir.

Hemen Arayın

Sünnet Organizasyonu için Ekstra Hizmetlerimiz;

 • Fotoğrafçılık Hizmeti
 • Video ve Kameraman Hizmeti
 • Ses Sistemi Kiralama

Organizasyon boyunca çekilen fotoğraflar arasından seçeceğiniz 35-40 adet fotoğraflarınız ile ve yine seçeceğiniz müzikler eşliğinde, arka fon müzikli foto slayt hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetimizden sadece 100 TL karşılığında faydalanabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

Sünnet için palyaço hizmetimiz İstanbul da sunulmakta olup, 2020 yılı itibari ile artık Hatay/Antakya da da hizmete başlamıştır. Hatay ilimizde sunulan hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için HATAY PALYAÇO yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sünnet organizasyonu palyaço hizmetimiz standart 3 saat sürmekte olup, 400 TL karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz sünnet mekanını süsleme hizmetleri de sunmaktayız.

Sünnet Mekanı Süsleme Malzemeleri;

sunnet-organizasyonu-palyaco
 • Sünnet kapı süsü
 • Sünnetime hoş geldiniz yazısı
 • Sünnet için flama bayrak
 • Konfeti
 • Sünnet çocuğunun isminden hazırlanan simli karton yazı
 • Mavi beyaz ve çeşitli renklerden parlak simler
 • Sünnet çocuğu için mavi simli şapka
 • Maşallah yazısı
 • Sünnet şapkası şeklinde kına tepsisi
 • Konuklarınıza ikram edilmek üzere çeşitli modellerde sünnet şekerleri
 • Sünnet takı yastığı
 • Sünnet düğününe katılan konuklara ikramlık için, Maşallah temalı karton tabaklar
 • Sünnet hatırası fotoğraf çerçevesi
 • Anı defteri için mavi ve beyaz renklerde tüllü kalem
 • Maşallah yazılı nazar boncuğu temalı sünnet tavan süsü
 • Nazar boncuklu poşet sünnet kınası
 • Nazar boncuklu sünnet balonları
 • Meşaleler
 • Sünnet yatağı için cibinlik
 • Sünnet temalı duvar afişi (150 cm)
 • Maşallah sünnet temalı tek kullanımlık tabak ve bardaklar

Sünnet çocuğumuz için sünnet organizasyonu bittikten sonra şölende ki oyun ve etkinliklerin dışında evde oynayabileceği oyun için de EVDE OYNANAN OYUNLAR yazımızı inceleyebilir, sünnet sonrası ailece evde de eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Sünnet organizasyonu palyaço kiralama hizmetimiz İstanbul’ un tüm semtlerinde ve Hatay’ da sunulmaktadır. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizi haftanın 7 günü saat 09:00 – 21:30 arası arayabilir, organizasyon ve etkinlik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Palyaço Oyunları


Palyaço Oyunları

Palyaço oyunları;  palyaço kiralama hizmetimizde başlıca oynattığımız oyunlar aşağıda belirtilmiş olup, bu oyunlar standart palyaço oyunlarımızdır. Bunun haricinde çocukların yaş gruplarına ve sevdikleri oyun türlerine göre, eğitimde katkı sağlayacak 100 den fazla palyaço oyunu çeşitleri mevcuttur.

Palyaço Oyunları 1 (Grup Oyunları);

Sandalye kapmaca

Eski minder

Kıpırdayan yanar

Çömel kurtul

Yağ satarım bal satarım

Elim sende

Palyaço Oyunları 2 (Malzemeli Oyunlar);

Bowling

Halka oyunu

Körebe

Mandal oyunu

Kara – Deniz oyunu

Palyaço Oyunları 3 (Yarışmalar);

Çuval yarışı

Halat çekme yarışı

Yumurta yarışı

Şimdi gelin yukarıda listelemiş olduğumuz palyaço oyunlarının nasıl oynandığına bakalım;

Palyaço Oyunları-1 (Grup Oyunları)

palyaço oyunları
Sandalye Kapmaca

Organizasyona katılan çocuk sayısından bir eksik sayıda sandalye yan yana dizilir (10 çocuk var ise 9 sandalye). Daha sonra müzik çalmaya başlar ve çocuklar palyaço veya animatör ile beraber dans etmeye başlarlar. Müzik aniden durur ve çocuklar boş sandalyelere oturmaya başlarlar. Ayakta kalan oyuncu elenir. Her elenen oyuncu bir adet sandalyeyi oyundan çıkarır. Bu şekilde tek bir adet sandalye kalana kadar oyun devam eder. En son sandalyeye oturan oyuncu oyunu kazanmış olur.

Eski Minder

Öncelikle çocuklar arasından bir kişi seçilir ve bu kişi ebe olur. Diğer çocuklar ebe seçilen çocuğun etrafında daire şeklinde duruş alırlar. Ebe seçilen çocuk yüzünü eliyle kapatır. Diğer çocuklar ise tekerleme söyleyerek etrafında dönmeye başlarlar. Tekerleme şöyledir;

Eski minder, yüzünü göster

Göstermezsen bir poz ver

Güzellik mi çirkinlik mi

Havuz başında heykellik mi, mankenlik mi

Hangisi ?

Tekerleme bitince eski minderin seçtiği pozu alırlar. Ebe olan çocuk beğendiği pozu yapan arkadaşlarından birini seçer ve eski minder seçtiği arkadaşı olur.

Kıpırdayan Yanar

Çocuklar rahat bir şekilde ayakta dururlar. Aralarından komut vermesi için bir yönetici seçilir. Seçilen çocuk “es” dediğinde tüm çocuklar rüzgarda salınan ağaçlar gibi sallanırlar. Seçilen çocuk “şimşek” dediğinde ise donarak kıpırdamadan beklerler. Kıpırdayan çocuk yanar ve elenir. Oyun böylece tek çocuk kalana kadar sürer.

Çömel Kurtul

Öncelikle oyuncular arasından bir ebe seçilir. Diğer çocuklar da oyun alanına dağılırlar. Ebe olan çocuk ayakta olan arkadaşlarını mendille kovalamaya başlar ve onlara vurmaya çalışır. Diğer çocuklar ise vurulmamaya çalışır ve ebe yaklaştığında çömelir. Ebe çömelen çocuğa vuramaz. Oyun bir süre bu şekilde devam eder.

Yağ Satarım Bal Satarım

Alanda bulunan çocuklar palyaço eşliğinde çember oluştururlar. Daha sonra aralarından birini ebe olarak seçerler.  Ebe ayakta bekler ve palyaço kendisine bir mendil verir, diğer çocuklar ise oluşturdukları çemberde bulundukları yerde çömelirler.  Çömelen tüm çocuklar yüzleri çemberin içine dönük olarak şu tekerlemeyi söylerler;

Yağ satarım, bal satarım

Ustam ölmüş, ben satarım

Ustamın kürkü sarıdır,

Satsam onbeş liradır,

Zambak zumbak

Dön arkana iyi bak

Bu sırada ebe çemberin dışında olur ve tekerleme söylenirken çemberin etrafında tur atar.  Ebe elindeki mendili gözüne kestirdiği bir arkadaşının arkasına gizlice bırakır. Bunu fark eden oyuncu ayağa kalkar ve arkasında mendil ile ebeyi çember etrafında kovalamaya başlar. Eğer kovaladığı ebeye mendil ile vurursa yerine oturur ve ebe tekrar tekerleme eşliğinde kendisine yeni bir ebe adayı arar.  Mendil ile kovalayan kişi ebeyi yakalayamaz ve ebe onun boşalttığı yere oturursa, bu sefer mendili elinde olan çocuk yeni ebe olur ve oyun bu şekilde devam eder.

Elim Sende

Önce tüm çocuklar palyaço etrafında toplanır ve tekerleme ile aralarından bir ebe seçilir. Diğer çocuklar alan içinde ebeden uzağa kaçarlar, ebe olarak seçilen çocuk alan içinde dağılan ve kendisinden kaçan arkadaşlarına dokunmaya çalışır. Herhangi bir arkadaşına dokunduğunda “elim sende” der ve yeni ebe dokunduğu arkadaşı olur. Yeni ebe yine alan içinde dağılan arkadaşlarına dokunmaya ve yeni ebe belirlemeye çalışır,  oyun bu şekilde devam eder.

Palyaço Oyunları-2 (Malzemeli Oyunlar)

Bowling

6 Adet bowling kuka iki sıra şeklinde karışık olarak düzülür. Daha sonra tüm çocuklar sıra ile bowling topu ile atışlarını gerçekleştirir. En çok vuranlar kazanır.

Halka Oyunu

Palyaço veya Oyun Abisi/Oyun Ablası arkadaşımızın getirdiği yanında getirdiği halka oyununda, 6 adet çeşitli renklerde halkalar mevcuttur. Bununla beraber halkaların atılacağı küçük bir de mekanizma vardır. Tüm çocuklar seçtikleri farklı renklerdeki halkaları bu mekanizmaya geçirmeye çalışırlar.

Körebe

Çocuklardan biri ebe olarak seçilir. Ebe olarak seçilen çocuğa göz bandajı takılır. Belirlenmiş olan oyun alanı içerisinde, etrafında dolaşan arkadaşlarına dokunmaya çalışır. Dokunduğu arkadaşı ebelenir ve yeni ebe olur. Oyun bir süre bu şekilde devam eder.

Mandal Oyunu

Oyun müzik eşliğinde oynanır, 4 çocuk seçilir. Bu çocuklardan 2 si mandal takan, diğer 2 si ise mandal takılan olur. Mandal takan çocukların arasına sandalye konur ve bu sandalye de mandallar olur. Mandal takılacak olan çocuklar, mandal takacak olan arkadaşlarına doğru bir iki adım mesafeli dururlar. Müzik başladığında mandallar takılmaya başlanır. Müzik durduğunda ise mandal sayım işlemi başlar. En çok mandal takan oyunu kazanır.

Kara – Deniz Oyunu

Palyaço önce çantasından çıkardığı halatı düz bir çizgi şeklinde uzunca yere serer. Tüm çocuklar halatın bir tarafında hizalanır. Halatın bir tarafı kara, diğer tarafı ise deniz olarak belirlenir. Palyaço kara deyince çocuklar diğer tarafa atlarlar, deniz deyince tekrar karşı tarafa atlarlar. Palyaço çocukları şaşırtmak amacıyla kara veya deniz kısmını hızlıca ve karışık olarak söyler. Şaşıran oyuncu çocuğumuz yanar. En son kalan çocuk oyunu kazanır.

Palyaço Oyunları-3 (Yarışmalar)

palyaço oyunları - çuval yarışı
Çuval Yarışı

Çocuklar iki gruba ayrılırlar. Ardından iki gruptan birer çocuk çuvala girerek, 5 metrelik mesafeyi çuvalla zıplayarak birinci gelmeye çalışırlar. Bitiş noktasına gelen çocuk, kendi grubunda sırada bulunan arkadaşının erken çıkmasını sağlar. Gruplarda en önce bitiren yarışı kazanır.

palyaço oyunları - halat çekme
Halat Çekme

Organizasyonda bulunan çocuklar iki gruba ayrılır. Halatın bir ucundan bir grup, diğer ucundan diğer grup tutar. Palyaço ipin tam ortasından çizgi çeker. Başlama düdüğü ile iki taraf karşı tarafı kendi tarafına çekmeye çalışır. Bu yarışa zaman zaman çocuklar ile beraber büyüklerde katılırlar 🙂.

Yumurta Yarışı

Palyaço veya animatör arkadaşımız, yanında getirdiği plastik kaşıkları çocukları dağıtır. Daha sonra çocuklar iki grup halinde sıraya girerler. Oyun için 5 metrelik mesafe ayarlanır. Çocuklar plastik kaşıkları ellerine alıp, kaşık içine pinpon topunu koyarak topu düşürmeden bitiş çizgisine önce varmaya çalışırlar. Bitiş noktasına önce varan yarışmayı kazanmış olur.

Not; Hijyen açısından yumurta yarışında miniklerimize kaşıkları ağızlarıyla değil elleriyle taşıyarak yarıştırmaktayız.

Palyaço oyunları ile beraber aynı zamanda sosis balon ve yüz boyama etkinliklerimizde bulunmaktadır.

Ayrıca etkinlerde sunduğumuz paket içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için PALYAÇO FİYATLARI makalemizi inceleyebilirsiniz.

Palyaço hizmeti kapsamında oyunlarımızı; doğum günleri, sünnet organizasyonları, anaokulu etkinlikleri ve düğünlerde, kısacası çocukların bulunduğu her yerde sunmaktayız. Özellikle bazı miniklerimizin palyaço korkusu yaşaması nedeniyle, etkinliklere oyun ablası ya da oyun abisi olarak da katılabilmekteyiz.

Anaokulu ve kreşlere yönelik sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için OKUL ÖNCESİ PALYAÇO yazımızı okuyabilirsiniz.

Palyaço Fiyatları

palyaco-fiyatlari-2021-kampanya


Hemen Arayın

Palyaço Fiyatları

2020 yılı güncel palyaço fiyatları aşağıda tarafınıza sunulmuş olup, fiyatlarımız bazı bölgelere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şirin Palyaço Hizmeti (2 Saat) : 200 TL

Pinyatalı Palyaço Hizmeti (2 Saat) : 300 TL

Çizgi Karakter (2 Saat) : 250 TL “Spiderman, süperman, elsa, pamuk prenses, batman”

Sünnet Organizasyonu Palyaço Hizmeti (3 Saat) : 400 TL

Açılış Organizasyonu Palyaço Hizmeti (5 Saat) : 400 TL

Sihirbaz Gösterisi (30-40 dk) : 600 TL

Aşağıda Paket içeriklerini inceleyebilirsiniz.

 

Şirin Palyaço Hizmeti (2 saat) : 200 TL

 • Palyaço veya oyun ablası ya da oyun abisi
 • Yüz boyama etkinliği
 • Sosis balon / 25 adet
 • Müzik eşliğinde danslar
 • Grup oyunları
 • Yarışmalar
 • Müzik (Ses bombası)

Pinyatalı Palyaço Hizmeti (2 Saat) ; 300 TL

 • Palyaço veya oyun ablası ya da oyun abisi
 • Yüz boyama etkiliği
 • Sosis balon / 25 adet
 • Müzik eşliğinde danslar
 • Grup oyunları
 • Müzik (Ses bombası)
 • Yarışmalar
 • İçi dolu Pinyata (küçük oyuncaklar ve balon)

Çizgi Kahraman Animatör Hizmeti (2 Saat) : 250 TL

 • Çizgi kahraman kostümü ( spiderman, elsa, superman, bat-man, pamuk prenses )
 • Yüz boyama etkinliği
 • Sosis balon / 25 adet
 • Grup oyunları
 • Müzik eşliğinde danslar
 • Yarışmalar
 • Müzik (Ses bombası)

Sünnet Organizasyonu Palyaço Hizmeti (3 saat) : 400 TL

 • Palyaço veya oyun ablası ya da oyun abisi
 • Yüz boyama etkinliği
 • Sosis balon / 100 adet
 • Grup oyunları
 • Yarışmalar
 • Müzik eşliğinde danslar
 • Müzik (Ses bombası)

Tüm palyaço kiralama hizmeti paketlerimizde ek saat istenirse,  ekstra her saat için 70 TL ücret uygulanmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Palyaço kiralama hizmetimizden doğum günü organizasyonlarının yanı sıra sünnet organizasyonları ve açılış organizasyonu gibi etkinlikleriniz içinde faydalanabilirsiniz. Sünnet organizasyonu palyaço hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz SÜNNET ORGANİZASYONU yazımızı inceleyebilirsiniz

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizi her gün 09:00 – 21:30 saatleri arasında arayabilir bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydı oluşturabilirsiniz.

Sihirbaz


Sihirbaz / İllüzyonist Kimdir,  Neler Yapar?

İllüzyon gösterileri sunan kişilere sihirbaz veya illüzyonist denir. Sihirbazlar gösterilerinde çeşitli göz yanıltıcı teknikler kullanarak, gerçekte olması imkânsız olayları olmuş veya oluyor gibi gösteren sanatçılardır. Sihirbazlar her zaman gösterilerin de illüzyon kullanırlar. Örnek olarak; içi boş olan şapkadan tavşan veya kuş çıkması, kaşık bükme, elindeki baston veya değneğin bir takım sözler söylendikten sonra kırılması veya bez parçalarına ayrılması, izleyicilerin seçtiği iskambil kağıdını karıştırıp bulması gibi.. Sihirbaz bu gösterileri yaparken “okus pokus” veya “abrakadabra” gibi kelimeleri söyleyerek illüzyonunu gerçekleştirir. Dynamo gibi bazı ünlü sihirbazlar, yaptıkları şeyin illüzyon yaratmak olduğunu söylerler. Şu bir gerçek ki, sihirbazlar imkansız olan bir şeyi yapmıyorlar, sadece yapıyormuş gibi görünmelerini sağlıyorlar.

Hokus pokus kelimesi ilk kez 1655 tarihinde dönemin ünlü sihirbazlardan birinin “okus pokus tontus talontus” gibi sözler sarf ederek, izleyicilerin dikkatini dağıtarak el çabukluğu ile gösterisini yapmaya çalışmasıyla ortaya çıkmıştır.

Abrakadabra kelimesinin ise eski çağlarda, zatürree ve baş ağrısı gibi birçok hastalıkları iyileştirme de kullanılan, şifa sözü olarak ortaya çıktığı sanılmaktadır.

İllüzyon Nedir?

İllüzyon el çabukluğu ile yapılan bazı hareketlerin, gerçek olarak algılanması durumudur. Temel anlam olarak, görüleni gerçekmiş gibi algılamaktır. İllüzyonun sözlük anlamı ise yanılsamadır.

En ünlü Sihirbazlar / İllüzyonistler

Ülkemizde ve dünya da günümüze kadar ün yapmış bazı sihirbaz/ illüzyonistler ise şöyle;

 • Harry Houdini
 • Dynamo
 • Criss Angel
 • Aref Ghafouri
 • David Copperfield

Şimdi sırasıyla bu dünyaca ünlü 5 sihirbaz / illüzyonist hakkında kısaca bilgi edinelim.

Harry Houdini

1874 Doğumlu Macar asıllı Amerikalı ünlü illüzyonist. Asıl Adı Erik Weisz olan sanatçı, özellikle zincirle bağlı durumda girdiği kilitli sandıktan kurtulma numarası ile ünlüdür. 1900’ lü yılların başlarında Harry Houdini ip, kelepçe, zincir gibi bağlardan ve kilitli sandıklardan kurtulma gösterileriyle tüm dünya da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Dynamo

Asıl adı Steven Frayne olan İngiliz gösteri sanatçısı, sahne adı olarak Dynamo adını kullanmıştır. Yapmış olduğu televizyon proğramı olan “Magician Impossible” ile dünya genelinde birçok izleyiciye ulaşmış ve gösterilerini sunmuştur. Dynamo’ nun akıllarda kalan en ünlü illüzyonu ise suyun üstünde yürüyebilme gösterisi olmuştur. 2012 ve 2013 yıllarında en iyi eğlence proğramı ödüllerini almıştır.

Criss Angel

Sahne adı Criss Angel olan Christopher Nicholas Sarantakos, Yunan asıllı Amerikalı bir sihirbazdır. Criss aynı zamanda iyi bir müzisyendir.

Criss Angel 2004, 2005, 2006, 2007 ve 2008 yıllarında “Yılın Sihirbazı” ödüllerini 5 sene üst üste alarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Aref Ghafouri

İran Azerisi asıllı Türk illüzyonist olan Aref Ghafouri (Arif Gafuri) 1989 doğumludur. 2011 tarihinde Acun Ilıcalı’ nın sunduğu “Yetenek Sizsiniz” proğramına katılmış ve gösterdiği sahne performansıyla ülkemizde tanınır bir sihirbaz olmuştur. Yaptığı çeşitli illüzyon gösterileri ile ülkemizde olduğu kadar dünyada da birçok kişi tarafından ilgiyle izlenmiştir. 2011 Merlin Ödülleri’nde “Dünyanın En Ekstrem Sihirbazı”  ödülüne layık görülmüştür.

David Copperfield

1956 Doğumlu olan Amerika’ lı sihirbaz/illüzyonist. Asıl adı; Davit Seth Kotkin’ dir. Ülkemize de gelen ve İstanbul’ da sahne alan David Capperfield, yer  çekimine adeta meydan okurcasına sunduğu uçma gösterisi ile izleyicileri hayrete düşürmüştür. Tüm dünya da akıl almaz illüzyon gösterileri sunan sanatçı 21 kez Emmy ödüllerine layık görülmüştür.

Gösteri dünyasında en ilgi çekici kesim elbette sihirbazlardır. Özellikle sirk gösterilerinin en vazgeçilmezleri sihirbaz, ateşbaz, jonglör, palyaço ve çeşitli dans gösterileridir. Bu yazımızda sizlere,  “sihirbaz/illüzyonist kimdir, neler yapar?”, “illüzyon nedir?”, “en ünlü sihirbazlar/illüzyonistler” konu başlıkları altında sihirbazlık ve illüzyon gösterileri hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Dileriz beğenmişsinizdir.

Palyaçokiralama.net ailesi olarak, palyaço aktivitelerinin yanı sıra sihirbaz gösterileri de sunmaktayız. Sihirbaz gösterilerimizi doğum günü, tiyatro, okul, festival ve sünnet organizasyonlarında sunmaktayız. İstanbul’ da kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışla en uygun palyaço kiralama hizmeti sunuyoruz. Paket içerikleri ve detayları hakkında bilgi edinmek için UCUZ PALYAÇO KİRALAMA yazımıza göz atabilirsiniz.

Doğum günleriniz de konsept süsleme isterseniz KONSEPT DOĞUM GÜNÜ yazımızı inceleyebilir, süsleme konseptler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz.

Okul Öncesi Palyaço


Okul öncesi palyaço etkinliğimiz (0-6) yaş çocuklar için düzenlenmiş olup, anaokulu çağındaki miniklerimize özel olarak hazırlanmıştır. Etkinliklerimizde çocuklar için oyunlar, müzik eşliğinde danslar, yarışmalar yaparak keyifli ve eğlenceli zaman geçirmekteyiz. Ayrıca tüm çocuklara sosis balondan çeşitli figürler yapmakta ve küçük köpük baloncuklar ile onları eğlendirmekteyiz. Anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakım evlerinde düzenlediğimiz palyaço gösterilerinde tüm çocuklar ile keyif dolu unutulmaz ve neşe dolu anları birlikte yaşıyoruz.

Hemen Arayın

Doğal yetenekleri, komik, kafiyeli sözleri ve çocukları sürekli olarak güldürme yeteneği nedeniyle, övgüyle karşılanan ekibimiz, en çok tavsiye edilen çocuk parti eğlencesidir. Ekibimiz profesyonel sempatik cana yakın ve en önemlisi çocuk gelişimi mezunu ve okul öncesi eğitmenlerinden oluşmaktadır. Palyaço ekibimiz okul öncesi palyaço gösterisi etkinlikleri ile sadece anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakım evlerine özel bir hizmet sunmaktadır. Etkinliğe gelen palyaço arkadaşımız çocuklarımızı hem eğlendirmekte ve eğlendirirken aynı zamanda çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunacak oyunlar oynatmaktadır.  Diğer palyaço hizmeti paketlerimizi incelemek ve daha önce bulunduğumuz etkinliklerden görsellere ulaşmak için PALYAÇO KİRALAMA İSTANBUL yazımızı okuyabilirsiniz.

Okul öncesi palyaço arkadaşımız, çocukların (özellikle 3-5 yaş arası çocukların) palyaço korkusundan dolayı yüzleri daha az boyalı olarak veya tamamen yüzleri boyasız olarak etkinliklere katılmaktadır. Ayrıca talep doğrultusunda çizgi karakter kostümlü olarak da hizmet sunabilmekteyiz. Karakter kostümlü olarak hizmet sunmamızı isterseniz 50 TL fark ücret ödeyerek bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Okul öncesi palyaço sanat etkinliğimiz 2 saat sürmekte olup 200 TL karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çocuklara sürpriz bir etkinlik yapmak isterseniz, bizler her zaman görevimizi yapmaya hazırız. Ekstra saat satın almak isterseniz 70 TL karşılığında palyaço sanat etkinliğinin süresini uzatabilirsiniz.

Palyaçolar, anaokulu, kreş, doğum günü, açılış ve sünnet organizasyonlarında bulunmaktadır. Sünnet organizasyonlarında yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz SÜNNET ORGANİZASYONU yazımızı inceleyebilirsiniz.

Palyacokiralama.net ekibi olarak okul öncesi palyaço gösterilerinin yanı sıra, doğum günü organizasyonlarında, mağaza açılışlarında, sünnet organizasyonlarında ve düğünlerde görev alarak çocuklarımız ile doyumsuz anları birlikte yaşamaktayız.

Bu hizmetimiz sadece hafta içi geçerlidir.

İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız.

NOT: Fiyatlarımız, ulaşım açısından bazı ilçelere ve semtlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Açılış Organizasyonu Palyaço Hizmeti


Hemen Arayın

Açılış organizasyonu hizmetimiz ile palyaço hizmeti, balon süslemesi, kapı tak, zincir balon, papatya balon ve profesyonel ekibimizle, açılış ve kutlama organizasyonlarında sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.  Palyaço fiyatlarımız her bütçeye uygun olup, deneyimli ve profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz.

acilis-organizasyonu-palyaco-hizmeti

Açılış organizasyonu hizmetimiz ile dilediğiz renk ve konsepte uygun olarak hazırlayacağımız zincir balon süslemeleri, kokteyl masaları, bistro masalar, ses sistemi kiralama ve talebiniz üzerine maskot (Mickey Mouse,tomy, jery, aslan max, leopar, tavşan, pamuk prenses, cheetos kaplan, penguen, çilek ve muz) ,  animatör veya palyaço kiralama hizmetlerimiz ile açılışlarınızı şölene çevirmeye hazırız. 

Süslemelerin ardından palyaço veya animatör ekibimiz aynı zamanda mağaza önünden geçen herkese broşür dağıtım hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca dilerseniz açılışlarınızda servis hostesi ve karşılama hostesi hizmetleri de sunmaktayız. Talebiniz doğrultusunda reklamınızı en iyi şekilde yapmak adına, markanızın baskılı olduğu balonlar bastırabilir. Aynı şekilde flama bayrak süslemesi ile de açılışınızda reklamınızı en iyi şekilde tüm çevre halkına ve müşterilerinize sunmuş olabileceksiniz.

Açılış organizasyonlarında ekibimiz öncelikle organizasyonun yapılacağı mekana gelerek keşif çalışması yapmaktadır. Ardından tarafınıza sunum hazırlanmaktadır. Hazırlanan sunum sonrası gerekli düzenleme ve son şekillendirmeler tamamlandıktan ve karar verildikten sonra açılış organizasyonu için hazırlıklar başlamaktadır. Ekibimiz en uygun bütçe ile en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bireylerden oluşmaktadır.

Açılışlarımızda her zaman birinci sınıf ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak olan etkinlik için ürünlerin kalitesi çok ama çok önemlidir. Yapılacak en ufak bir hata, açılışı yapılacak olan işletmenin ve firmanın itibarında kötü bir etki bırakacağı malumdur. Bu nedenle her zaman kaliteli ve güvenilir firmalar ile çalışmak en doğru seçim olacaktır.  Yapılacak olan balon süslemelerinin kalitesi kadar, organizasyon esnasında müzik sisteminin kalitesi ve çalınacak müziklerinde doğru seçilmesi çok önemlidir. Organizasyonun kalitesi reklamınızın da kalitesi ile eşdeğerdir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Açılış organizasyonunun kalitesi ve profesyonel hizmet ile müşteri portföyünüzü arttırabilir ve müşteri kitlenizi çoğaltabilirsiniz. Özellikle yeni açılan işletme ve mağazaların, kendilerini gösterme ve varlıklarını çevre halkına hissettirmeleri açısından açılış organizasyonu yapmaları, satışlarını arttırma da stratejik bir öneme sahiptir. Tabi bu stratejiyi yaparken, aynı zamanda profesyonellerle ile çalışmakta aynı düzeyde öneme sahiptir.

Açılış organizasyonlarında süslemenin kalitesi kadar elbette açılışta yer alacak olan animatör/palyaço ekibinin de tecrübeli olması büyük bir öneme sahiptir. Bu anlamda en tecrübeli ve genç arkadaşlarımızla hizmet sunmaktayız. Animatör / palyaço ekibimizde bulunan arkadaşlarımız aynı zamanda doğum günü organizasyonları, okul ve kreş etkinlikleri ile sünnet organizasyonlarında da yer almaktadırlar. Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO KİRALAMA İSTANBUL yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi süsleme ve ses sistemi kurulumu tamamlandıktan sonra iş organizasyonda yer alacak ve hizmet sunacak olan dj ve palyaço ekibine kalıyor. Zira burada animatör/palyaço nun sergileyeceği performans müşterileri mağazaya veya açılışı yapılacak olan mekana çekmekte büyük rol oynamaktadır.

Çocukların ve hatta yetişkin bireylerin dahi son dönemlerde palyaço ile beraber ilgilendiği bir diğer aktivite ise sihirbaz gösterileridir. Dilerseniz etkinliklerinize sihirbaz da ekleyebilirsiniz. Sihirbaz gösterileri ortalama 40-45 dk sürmektedir. Sihirbaz kime denir? İllüzyon nedir? Dünyaca ünlü en ünlü sihirbazlar hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını SİHİRBAZ yazımızda bulabilirsiniz.

Palyaçokiralama.net ailesi olarak kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız. Doğru ve kaliteli hizmet için bizden teklif almadan karar vermeyin.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizi haftanın 7 günü 09:00 -21:30 saatleri arasında arayabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço kiralama hizmeti İstanbul genelinde sunulmaktadır.

palyaco kiralama hizmeti 2020

Palyaçolar herkese gülerek ve herkesi gülümsetecek olan her türlü renk, beceri ve kişiliğe sahip olan karakterlerdir. İstanbul genelinde sunmuş olduğumuz palyaço kiralama hizmetimiz birinci sınıftır. Etkinliklerinize sadece en yetenekli, cana yakın ve ulaşılabilir palyaçolar ile gelmekteyiz.


Hemen Arayın

Doğum günü, sünnet, nişan ve piknik organizasyonlarında sunduğumuz palyaço hizmetimizde, etkinliklere tercihinize göre palyaço veya oyun abisi ya da oyun ablası olarak da katılmaktayız.

Palyaço kiralama hizmetlerimiz en az 2 saat sürmekte olup, yukarıdaki palyaço kiralama paketlerimizde de belirtildiği gibi; müzik eşliğinde oyunlar ve danslar, malzemeli oyunlar, yüz boyama etkinliği, tüm çocuklara çeşitli renk ve şekiller de sosis balon (kılıç, şapka, köpek vb.) ve müzik şeklinde olmaktadır. Ayrıca tüm palyaço hizmeti etkinliklerimizde müzik için ses bombası cihazımızı yanımızda getiriyoruz.  Belirtilmiş olan ses bombası cihazı profesyonel bir ses sistemi olmamakla beraber, özellikle doğum günü pastası kesilirken doğum günü müziği çalmak ve müzik eşliğinde oyunlar ile danslar için gerekli olan ses ihtiyacını karşılar nitelikte taşınabilir bir cihazdır.

Palyaço Hizmeti Etkinlik İçeriği

Palyaço kiralama hizmetlerimizin içeriklerinde bulunan, müzik eşliğinde oynadığımız danslar ve oyunlar ile malzemeli oyunlarımız şöyledir;

Müzik Eşliğinde Danslar ve Oyunlar

Sandalye kapmaca, kıpırdayan yanar, çömel kurtul, elim sende, yağ satarım bal satarım vb. oyunlar.

Yarışmalar

Çuval yarışı, halat çekme yarışı, yumurta yarışı, körebe, kara-deniz, ip atlama, mandal vb. oyunlar.

Palyaço kiralama hizmeti sunduğumuz bütün etkinliklerimizde, yüz boyama etkinliği ve tüm çocuklara çeşitli renk ve şekillerde sosis balon dağıtımı yapılmaktadır.

Yüz Boyama Etkinliği

Palyaço hizmetlerimizin içeriklerinde bulunan ve çocukların en çok sevdiği etkinliklerden biri de yüz boyama etkinliğidir. Çeşitli renklerdeki yüz boyama kalemleri (kırmızı, yeşil, mavi, sarı, beyaz, siyah) ile farklı figürlerde yüz boyaması yapmaktayız. Amacımız; etkinlikte bulunan bütün çocukların eğlenmesi ve masum tatlı yüzlerinin gülmesine vesile olabilmektir.

Hizmet felsefemiz; “tüm çocukları gönüllerince eğlendirip mutlu edebilmek.” yaptığımız işin en güzel yanı işte tam da burada saklı. Etkinlikte bulunan bütün çocukları güldürüp, oyunlarına ortak olup, onları sevindirmek ve mutlu edebilmektir. Bizim için palyaço demek sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda eğlendirirken de öğretmektir. Doğayı, hayvanları, insanları ve dünyada var olan bütün güzellikleri.

Palyaço hizmeti etkinliklerimiz minimum 2 saat sürmekte olup 150 TL karşılığında bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz palyaço hizmeti etkinliğimizden 3 saat veya daha fazla süreli olarak ta hizmet alabilirsiniz.Ekstra süre almak istediğinizde saatlik sadece 70 TL fark ücret ödeyerek palyaço etkinliği süresini uzatabilirsiniz.

Pinyata

Doğum günlerinde çocukların en çok eğlendiği ve sevdiği bir diğer etkinlik ise pinyata patlatma oyunudur. İçerisinde çeşitli oyuncak ve balonlar olan pinyataya sırayla pinyata sopasıyla vuran miniklerimiz palyaço kontrolünde pinyatayı patlatma yarışına girmektedirler. Pinyata patladığında ise içinde bulunan oyuncaklar dökülmektedir. Çocukların çok sevdiği ve eğlendiği pinyata patlatma etkinliğini organizasyonlarınıza dahil etmek isterseniz, içi dolu pinyatayı 70 TL ücret karşılığında satın alabilir ve pinyata patlatma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğum günlerinde, açılış organizasyonlarında, festivallerde, anaokulları ve kreşlerde, gündüz bakım evlerinde,  piknik organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında, düğünlerde, nişan organizasyonlarında, mezuniyet törenlerinde kısacası eğlencenin olduğu her yerde palyaço kiralama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca dilerseniz parti temanıza uygun şekilde kostümlü olarak da hizmet sunabilmekteyiz. Örümcek adam (Spiderman), bat-man, elsa frozen, pamuk prenses super-man vb. şekillerde kostümlü olarak partiye katılmamızı istediğiniz takdirde 50 TL karşılığında bu hizmetimizden de faydalanabileceksiniz. Animatör arkadaşımız parti temanıza uygun olarak “örümcek adam, bat-man, süperman, elsa, pamuk prenses vb” hazırlanıp etkinliğe katılacak ve miniklerimiz ile oyunlar oynayarak doyasıya eğleneceklerdir.

Palyaço Korkusu

Bizler palyaço olarak her ne kadar miniklerimiz ile eğlence dolu ve keyifli zamanlar geçirmiş olsak da, bazı miniklerimizin bizleri tanımadan önce palyaço korkusu olabilmektedir. Bu konuda ki tespitlerimiz ise şöyle;

Özelikle anaokulu çağında bulunan bazı miniklerimizin, palyaçolardan korkma sebepleri, palyaçonun kıvırcık ve rengârenk şekilde olan saçları ve kırmızı komik burnu değil, sadece yüzlerinde ki ve özellikle ağız ile göz çevrelerinde bulunan yayvan şekilde ki abartı boyalardır. Yani özetle söylemek gerekirse, abartılı yapılan palyaço makyajı bazı çocuklarımızın palyaço korkusu yaşamasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle öncelikle palyaço korkusu yaşayan çocuklarımızın olduğu etkinliklere, yüzlerimiz daha az boyalı veya tamamen boyasız olarak hazırlanmaktayız. Etkinliklere; palyaço kostümü, renkli peruk ve kırmızı sünger burun ile sevimli ve komik bir palyaço olarak miniklerimizin karşısına çıkmaktayız. Böylece palyaço fobisi yaşayan miniklerimizin de bu korkularını yenmelerine vesile olmaktayız.

Dilerseniz etkinliklere palyaço yerine oyun abisi veya oyun ablası olarak da gelebilmekteyiz. Oyun abisi ve oyun ablası hakkında merak edilenleri OYUN ABLASI yazımızda bulabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Hizmeti Fiyatlarımız

 • Şirin palyaço hizmeti – 2 saat; 200 TL
 • Pinyatalı palyaço hizmeti – 2 saat; 300 TL
 • Çizgi kahraman – 2 saat; 250 TL (spiderman, bat-man, elsa, süperman, pamuk prenses)
 • Sünnet organizasyonu palyaço hizmeti; 400 TL (3 saat)
 • Açılış organizasyonu palyaço hizmeti; 400 TL (5 saat)
 • Sihirbaz gösterisi; 600 TL (30-40 dk)

Not; Yukarıda belirtilmiş olan fiyatlarımız, merkezi bölgeler için geçerli olup, ulaşım ve toplu taşıma sefer durumlarına göre bazı semtlerde fiyatlarımız değişkenlik gösterebilmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Palyaçoluk hizmetinin yanı sıra, doğum günü organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ve açılış organizasyonlarında; mekan süsleme, ses sistemi kiralama, sihirbaz gösterileri ve fotoğrafçılık hizmetleri de sunmaktayız.

Sihirbaz Gösterisi

Etkinliklerinizde sihirbaz bulundurmak isterseniz bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Gösteriler ortalama 30-40 dk sürmektedir. Profesyonel sihirbaz gösteri bedeli ise 600 TL dir. İstanbul’ da bulunan en kaliteli ve tecrübeli illüzyonistler ile çalışmaktayız.

Mekan Süsleme

Doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekana gelen palyaço veya animatör ekibimiz, mekan süslemesini tercih ettiğiniz  süslemeler ve malzemeler ile dizayn eder.

Fotoğrafçılık Hizmeti

Doğum günü organizasyonu yapılacağı gün, profesyonel fotoğrafçımız belirtilen mekâna gelerek çekimlere başlar. Elde edilen 300-400 poz fotoğraflar, dijital ortamda hazırlanarak aileye teslim edilir. Ayrıca bu en özel günde çekilen fotoğraflar, arka fon müziği eşliğinde hazırlanıp foto slayt şeklinde teslim edilir.

Doğum günü denince akla ilk gelenler ve olmazsa olmazları elbet de palyaço ve pasta dır.  Organizasyondaki diğer bir eksiklik eğer pasta diyorsanız, işte tam da bu nokta da size bir önerimiz olacak. İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli/Gebze bölgesinde hizmet sunmakta olan Öykü Butik Pasta ile en leziz ve doğum günü konseptinize en uygun pastayı özel olarak sipariş edebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve muhteşem görüntüleri ile görsel bir şölen sunmakta olan bu leziz tatları organizasyona gelen konuklarınıza ikram etmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise Öykü Butik Pasta tam da aradığınız pastacı diyebiliriz ve memnuniyetle tavsiye ederiz.

Doğum günü organizasyonu için, palyaço ve pasta işini de çözdüyseniz iş biraz da süslemeye kalıyor. Süsleme de tamamlanınca artık hem küçüklerimiz hem de ebeveynleri olarak aile büyüklerinin eğlence vakti gelmiştir. Bu yazımızı sonuna kadar okuduğunuza göre sizde palyaço arayışı içerisindesiniz demektir. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz. Bizler İstanbul’ da ki en tecrübeli ve profesyonel palyaço ekibi olarak hizmet sunmaya hazırız.

İstanbul Anadolu Yakası;
 • Adalar
 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sultanbeyli
 • Şile
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar
İstanbul Avrupa Yakası;
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Büyükçekmece
 • Çatalca
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Eyüp
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kağıthane
 • Küçükçekmece
 • Sarıyer
 • Silivri
 • Sultangazi
 • Şişli
 • Zeytinburnu

Ayrıca palyaço hizmetlerimiz İstanbul ile birlikte Hatay (Antakya) da da sunulmaktadır. Hatay’ da sunulan hizmetlerimiz için HATAY PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ yazımıza göz atabilir ve Hatay’ da hizmet sunduğumuz yerler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgi ve Rezervasyon

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için bizi hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:30 saatleri arasında dilediğiniz zaman diliminde arayabilir, rezervasyon kaydı oluşturabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Oyun Ablası


Okul öncesi ve okul dönemleri zamanlarında oyun ablalarının önemi çok büyüktür.  Oyun ablalığı ülkemizde olduğu kadar Avrupa da ve dünya da başarılı bir şekilde yürütülmekte olan bir meslek dalı haline gelmiştir.  Çocukların gelişimi ve eğitimi üzerinde büyük etkileri ve faydaları vardır.  Oyun ablası çocukların sanatsal ve kültürel gelişiminde büyük rol oynamaktadır. 

Hemen Arayın

Son dönemlerde dikkat edildiğinde anlaşılacağı üzerine çocukların yeni arkadaşları oyun ablaları ve oyun abileridir. Popülerliği her geçen gün artan oyun ablalığı, çocukların yeni gözdesi olmuşlardır. Öğrenme yaşında ki çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini en doğru şekilde etkileyebilmenin yolu, doğru ve eğitici oyunlar seçerek onlarla kaliteli zaman geçirmektir. Çünkü gelişim çağındaki çocuklar, dokunarak, görerek, koklayarak ve dinleyerek birçok şeyi eş zamanlı olarak aynı anda öğrenebilirler.

Oyun ablalarımız genellikle 18-25 yaş arası, güler yüzlü, sempatik, cana yakın, okul öncesi eğimi almış genç ve eğitimli, yüksek okul mezunu veya üniversite öğrencisi arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır. 

oyun ablası istanbul

Doğum günü organizasyonlarında, çocuk partilerinde ve anaokulu etkinliklerinde palyaço korkusu yaşayan miniklerimiz için, oyun ablası ve oyun abisi hizmeti sunmaktayız. Her ne kadar bazı miniklerimizin ve hatta bazı yetişkinlerin dahi palyaço fobisi olmasına rağmen, aslında palyaçolar insanları eğlendiren ve gülmeleri için gösteriler yapan bir karakter olmuştur her zaman. Palyaço tarihi ve günümüze dek gelmiş en ünlü palyaçolar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri PALYAÇO yazımızda bulabilirsiniz.

Doğum günü etkinliklerine katılan oyun abisi ve oyun ablası kostümlerimiz ise şöyledir; oyun ablası (kırmızı veya pembe şapka, tişört veya gömlek ve büyük bir papyon), oyun abisi (mavi veya siyah şapka, tişört veya gömlek ve büyük bir papyon)

Oyun ablası veya oyun abisi son dönemler de doğum günü etkinliklerinde ve anaokulu etkinliklerinde tercih edilebilmektedir. Özellikle 3-6 yaş gurubu çocuklar daha çok oyun ablası veya oyun abisi ile oynamayı tercih etmektedir. Bununla birlikte oyun ablalarımız (elsa, pamuk prenses, cindrella, denizkızı vb.), oyun abilerimiz ise (bat-man, örümcek adam, super-man  vb.) kostümlü olarak da etkinliklere katılabilmektedir. Karakter kostümlü olarak etkinliklerinize katılmamızı isterseniz 50 TL fark ücret ile bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimiz ortalama 2 saat sürmektedir.

Rezervasyon

Rezervasyon ve bilgi için bizi hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir eğlence dolu saatleri garanti altına alabilirsiniz.

Ucuz Palyaço Kiralama


Hemen Arayın

Ucuz palyaço kiralama hizmetimi arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Kaliteli hizmet uygun fiyat sloganıyla çıktığımız bu yolda, her bütçeye ve her türlü palyaço organizasyonuna en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken kalitemizden ve profesyonelliğimizden asla taviz vermiyoruz. Doğum günü organizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ve düğün organizasyonlarında her türlü etkinlik ve eğlencelerinizde profesyonel palyaço hizmeti ile her zaman göreve hazırız.

ucuz palyaço kiralama

Doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi olan palyaço etkinliği çocukların en sevdiği organizasyon türüdür. Uzun yıllardır sadece sirklerde gösterilerini sunan palyaçoları günümüzde artık her yerde görebilirsiniz. Doğum günü organizasyonları, sünnet organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün, nişan ve tüm eğlencelerde palyaçoları görebilmekteyiz. Etkinliklerde oynattığımız oyunlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını PALYAÇO OYUNLARI yazımızda bulabilirsiniz.

Ekibimiz palyaço hizmeti kapsamında, etkinliğe katılacak çocukların yaş gruplarına göre oyunlar seçmekte ve düzenlemektedir. Organizasyonlara; palyaço, animatör veya oyun ablası ya da oyun abisi olarak katılabilmekteyiz. Yüz boyama aktivitesi, müzikler eşliğinde danslar, grup oyunları ve eğlenceli yarışmalar ile keyif dolu saatleri birlikte yaşıyoruz. Organizasyonda bulunan bütün çocuklara çeşitli şekillerde sosis balonlar hediye ediyoruz.

İstanbul Ucuz Palyaço Kiralama

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere ve semtlere hizmet sunmaktayız. Her aileye ve her bütçeye uygun paketlerimiz ile amacımız tüm çocukları sevindirmek ve herkesin bu hizmetimizden faydalanmasını sağlamaktır.  Ortalama etkinlik süremiz 2 saat olup, 200 TL karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ekstra saat satın alabilirsiniz. Ek olarak alacağınız 1 saatlik palyaço hizmeti bedeli ise sadece 70 TL dir.

Anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakımevleri için hazırladığımız okul öncesi palyaço hizmeti paketlerimiz ise 2 saat sürmekte olup, hizmet bedeli sadece 200 TL dir.

Doğum günü tarihi ve organizasyon tarihinizi belirlediyseniz palyaçolarımız eğlenmeye ve eğlendirmeye hazırlar.

Doğum günü, sünnet organizasyonu, düğün ve açılış organizasyonu için ucuz palyaço kiralama hizmeti almak istiyorsanız palyacokiralama.net ailesi olarak en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmak için yanınızdayız. 

Rezervasyon

Rezervasyon ve bilgi için bizi haftanın 7 günü sabah 09:00 ile akşam 21:30 saatleri arası arayabilir, bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.  

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.