Sihirbaz gösterisi ortalama 30-45 dakika arası sürmektedir. Sihirbaz gösterilerimiz daha çok cocuklara yönelik gösteriler olup, çocuk eğlence ve etkinlik proğramlarında yer almaktayız. Gösterilerimizde şapkadan tavşan çıkarma, sihirli değnek, şapkadan kuş çıkarma, eğilen değnek vb. türlerde illüzyonlar sergilenmektedir.

Hemen Arayın
sihirbaz gösterisi

Sihirbaz gösterilerimizi doğum günü, 23 nisan şenlikleri, sünnet organizasyonu, 19 mayıs şenlikleri, mezuniyet törenleri, anaokulu etkinlikleri ile her türlü parti ve eğlence etkinliklerinde sunmaktayız.

Çocuklara yönelik sunmuş olduğumuz sihirbaz gösterilerinde, çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunacak, dikkat ve eğitici showlarla beraber onları aynı zamanda eğlendirecek bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul’da bulunan en iyi sihirbaz ve illüzyonistler ile çalışmaktayız.

Eğlence ve etkinliklerinizde, şakacı ve etkileyici gösteriler sunan profesyonel sihirbazlarımızı görmek isterseniz, 600 TL ödeyerek bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sihir nedir, sihirbaz kimdir, illüzyon nedir gibi merak ettiğiniz birçok soru ve dünyanın en iyi sihirbazları hakkında aradığınız tüm bilgileri SİHİRBAZ yazımızda bulabilirsiniz.

Sihirbaz gösterisi hakkında bilgi edinmek ve rezervasyon kaydı oluşturmak için haftanın 7 günü sabah 09:00 – 21:30 saatleri arayabilir rezervasyon yapabilirsiniz.

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.