Hemen Arayın

Ucuz palyaço kiralama hizmetimi arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Kaliteli hizmet uygun fiyat sloganıyla çıktığımız bu yolda, her bütçeye ve her türlü palyaço organizasyonuna en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken kalitemizden ve profesyonelliğimizden asla taviz vermiyoruz. Doğum günü organizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, sünnet organizasyonlarında ve düğün organizasyonlarında her türlü etkinlik ve eğlencelerinizde profesyonel palyaço hizmeti ile her zaman göreve hazırız.

ucuz palyaço kiralama

Doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezi olan palyaço etkinliği çocukların en sevdiği organizasyon türüdür. Uzun yıllardır sadece sirklerde gösterilerini sunan palyaçoları günümüzde artık her yerde görebilirsiniz. Doğum günü organizasyonları, sünnet organizasyonları, açılış organizasyonları, düğün, nişan ve tüm eğlencelerde palyaçoları görebilmekteyiz. Etkinliklerde oynattığımız oyunlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını PALYAÇO OYUNLARI yazımızda bulabilirsiniz.

Ekibimiz palyaço hizmeti kapsamında, etkinliğe katılacak çocukların yaş gruplarına göre oyunlar seçmekte ve düzenlemektedir. Organizasyonlara; palyaço, animatör veya oyun ablası ya da oyun abisi olarak katılabilmekteyiz. Yüz boyama aktivitesi, müzikler eşliğinde danslar, grup oyunları ve eğlenceli yarışmalar ile keyif dolu saatleri birlikte yaşıyoruz. Organizasyonda bulunan bütün çocuklara çeşitli şekillerde sosis balonlar hediye ediyoruz.

İstanbul Ucuz Palyaço Kiralama

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere ve semtlere hizmet sunmaktayız. Her aileye ve her bütçeye uygun paketlerimiz ile amacımız tüm çocukları sevindirmek ve herkesin bu hizmetimizden faydalanmasını sağlamaktır.  Ortalama etkinlik süremiz 2 saat olup, 200 TL karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ekstra saat satın alabilirsiniz. Ek olarak alacağınız 1 saatlik palyaço hizmeti bedeli ise sadece 70 TL dir.

Anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakımevleri için hazırladığımız okul öncesi palyaço hizmeti paketlerimiz ise 2 saat sürmekte olup, hizmet bedeli sadece 200 TL dir.

Doğum günü tarihi ve organizasyon tarihinizi belirlediyseniz palyaçolarımız eğlenmeye ve eğlendirmeye hazırlar.

Doğum günü, sünnet organizasyonu, düğün ve açılış organizasyonu için ucuz palyaço kiralama hizmeti almak istiyorsanız palyacokiralama.net ailesi olarak en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmak için yanınızdayız. 

Rezervasyon

Rezervasyon ve bilgi için bizi haftanın 7 günü sabah 09:00 ile akşam 21:30 saatleri arası arayabilir, bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.  

Ucuz Palyaço Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.