Okul öncesi ve okul dönemleri zamanlarında oyun ablalarının önemi çok büyüktür.  Oyun ablalığı ülkemizde olduğu kadar Avrupa da ve dünya da başarılı bir şekilde yürütülmekte olan bir meslek dalı haline gelmiştir.  Çocukların gelişimi ve eğitimi üzerinde büyük etkileri ve faydaları vardır.  Oyun ablası çocukların sanatsal ve kültürel gelişiminde büyük rol oynamaktadır. 

Hemen Arayın

Son dönemlerde dikkat edildiğinde anlaşılacağı üzerine çocukların yeni arkadaşları oyun ablaları ve oyun abileridir. Popülerliği her geçen gün artan oyun ablalığı, çocukların yeni gözdesi olmuşlardır. Öğrenme yaşında ki çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini en doğru şekilde etkileyebilmenin yolu, doğru ve eğitici oyunlar seçerek onlarla kaliteli zaman geçirmektir. Çünkü gelişim çağındaki çocuklar, dokunarak, görerek, koklayarak ve dinleyerek birçok şeyi eş zamanlı olarak aynı anda öğrenebilirler.

Oyun ablalarımız genellikle 18-25 yaş arası, güler yüzlü, sempatik, cana yakın, okul öncesi eğimi almış genç ve eğitimli, yüksek okul mezunu veya üniversite öğrencisi arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır. 

oyun ablası istanbul

Doğum günü organizasyonlarında, çocuk partilerinde ve anaokulu etkinliklerinde palyaço korkusu yaşayan miniklerimiz için, oyun ablası ve oyun abisi hizmeti sunmaktayız. Her ne kadar bazı miniklerimizin ve hatta bazı yetişkinlerin dahi palyaço fobisi olmasına rağmen, aslında palyaçolar insanları eğlendiren ve gülmeleri için gösteriler yapan bir karakter olmuştur her zaman. Palyaço tarihi ve günümüze dek gelmiş en ünlü palyaçolar hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri PALYAÇO yazımızda bulabilirsiniz.

Doğum günü etkinliklerine katılan oyun abisi ve oyun ablası kostümlerimiz ise şöyledir; oyun ablası (kırmızı veya pembe şapka, tişört veya gömlek ve büyük bir papyon), oyun abisi (mavi veya siyah şapka, tişört veya gömlek ve büyük bir papyon)

Oyun ablası veya oyun abisi son dönemler de doğum günü etkinliklerinde ve anaokulu etkinliklerinde tercih edilebilmektedir. Özellikle 3-6 yaş gurubu çocuklar daha çok oyun ablası veya oyun abisi ile oynamayı tercih etmektedir. Bununla birlikte oyun ablalarımız (elsa, pamuk prenses, cindrella, denizkızı vb.), oyun abilerimiz ise (bat-man, örümcek adam, super-man  vb.) kostümlü olarak da etkinliklere katılabilmektedir. Karakter kostümlü olarak etkinliklerinize katılmamızı isterseniz 50 TL fark ücret ile bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimiz ortalama 2 saat sürmektedir.

Rezervasyon

Rezervasyon ve bilgi için bizi hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir eğlence dolu saatleri garanti altına alabilirsiniz.

Oyun Ablası

Oyun Ablası” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.