Hatay da sunmuş olduğumuz palyaço kiralama hizmeti 1.sınıf olup içeriğinde; yüz boyama, sosis balon, oyunlar, danslar, yarışmalar ve ayrıca müzik için yanımızda getirdiğimiz taşınabilir bir cihaz olan müzik box bulunmaktadır. Belirtilen müzik box cihazı, daha çok küçük oyun arkadaşlarımız ile oyunlarımızda ve danslar da gerekli olan müziği sağlamak için kullanılmaktadır.


Hemen Arayın

Aktivitelerimiz

Palyaço etkinliklerimiz 2 saat sürmekte olup 200 tl karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 2 saat sonunda süre uzatmak ve ek saat almak isterseniz 70 tl ödeyerek süreyi 1 saat daha uzatabilirsiniz. Palyaço etkinliklerimiz cafe, piknik alanları, oyun parkları, anaokulu, kreş, gündüz bakım evi, düğün, nişan, kına, sünnet, yıl sonu okul şenlikleri ve her türlü çocuk eğlence etkinliklerinde sunulmaktadır. 10 Yılı aşkın tecrübe ile ve 2018 yılından bu yana İstanbul da sunmuş olduğumuz palyaço hizmetimiz 2020 yılı itibari ile artık Hatay da da sunulmaya başlamıştır.

Oyunlarımız arasında; yağ satarım bal satarım, çömel kurtul, sandalye kapmaca, kara ve deniz gibi çocukların en sevdiği oyun türleri bulunmaktadır. Etkinliklerimiz de aynı zaman da çuval yarışı, yumurta yarışı ve halat çekme yarışı gibi eğlenceli ve neşeli yarışma türleri de mevcuttur. Aktivitelerimiz arasında yer alan danslar da yine Aleyna TİLKİ, Tarkan, Hadise gibi sanatçıların en popüler şarkıları bulunmaktadır. Ayrıca yabancı müziklerden A Ram Sam, Makarena vb. türlerde çocukların en sevdiği müzikler de arşivimizde yer almaktadır.

Sosis balon aktivitelerimiz de köpek, şapka, kılıç, gibi çeşitli şekiller verilerek minik oyun arkadaşlarımıza hediye edilmektedir.

hatay palyaço

Doğum günü, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu ve eğlencenin olduğu her yerde görebileceğiniz palyaçolar hakkında tüm merak edilenleri ve dünyanın en ünlü palyaçoları hakkında bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO yazımızı okuyabilirsininiz.

Pinyata

Palyaço etkinlikleriniz de ekstra olarak pinyata bulundurmak isterseniz sadece 100 tl fark ile bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Pinyata içerisinde çeşitli şekerleme ve çikolatalar bulunmaktadır.

Hatay da Hizmet Verdiğimiz Yerler

Hatay ilimizde etkinliklerimiz Antakya, Altınözü, Serinyol, Defne, Harbiye, Reyhanlı, Samandağ ilçe ve semtlerinde sunulmaktadır.

Rezervasyon

Doğum günü tarihiniz belliyse ve rezervasyon yapmak isterseniz, yukarıda belirtilen numaradan hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir, bilgi edinebilir ve rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Hatay Palyaço Kiralama Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.