Okul öncesi palyaço etkinliğimiz (0-6) yaş çocuklar için düzenlenmiş olup, anaokulu çağındaki miniklerimize özel olarak hazırlanmıştır. Etkinliklerimizde çocuklar için oyunlar, müzik eşliğinde danslar, yarışmalar yaparak keyifli ve eğlenceli zaman geçirmekteyiz. Ayrıca tüm çocuklara sosis balondan çeşitli figürler yapmakta ve küçük köpük baloncuklar ile onları eğlendirmekteyiz. Anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakım evlerinde düzenlediğimiz palyaço gösterilerinde tüm çocuklar ile keyif dolu unutulmaz ve neşe dolu anları birlikte yaşıyoruz.

Hemen Arayın

Doğal yetenekleri, komik, kafiyeli sözleri ve çocukları sürekli olarak güldürme yeteneği nedeniyle, övgüyle karşılanan ekibimiz, en çok tavsiye edilen çocuk parti eğlencesidir. Ekibimiz profesyonel sempatik cana yakın ve en önemlisi çocuk gelişimi mezunu ve okul öncesi eğitmenlerinden oluşmaktadır. Palyaço ekibimiz okul öncesi palyaço gösterisi etkinlikleri ile sadece anaokulu, kreş, yuva ve gündüz bakım evlerine özel bir hizmet sunmaktadır. Etkinliğe gelen palyaço arkadaşımız çocuklarımızı hem eğlendirmekte ve eğlendirirken aynı zamanda çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunacak oyunlar oynatmaktadır.  Diğer palyaço hizmeti paketlerimizi incelemek ve daha önce bulunduğumuz etkinliklerden görsellere ulaşmak için PALYAÇO KİRALAMA İSTANBUL yazımızı okuyabilirsiniz.

Okul öncesi palyaço arkadaşımız, çocukların (özellikle 3-5 yaş arası çocukların) palyaço korkusundan dolayı yüzleri daha az boyalı olarak veya tamamen yüzleri boyasız olarak etkinliklere katılmaktadır. Ayrıca talep doğrultusunda çizgi karakter kostümlü olarak da hizmet sunabilmekteyiz. Karakter kostümlü olarak hizmet sunmamızı isterseniz 50 TL fark ücret ödeyerek bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Okul öncesi palyaço sanat etkinliğimiz 2 saat sürmekte olup 200 TL karşılığında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çocuklara sürpriz bir etkinlik yapmak isterseniz, bizler her zaman görevimizi yapmaya hazırız. Ekstra saat satın almak isterseniz 70 TL karşılığında palyaço sanat etkinliğinin süresini uzatabilirsiniz.

Palyaçolar, anaokulu, kreş, doğum günü, açılış ve sünnet organizasyonlarında bulunmaktadır. Sünnet organizasyonlarında yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz SÜNNET ORGANİZASYONU yazımızı inceleyebilirsiniz.

Palyacokiralama.net ekibi olarak okul öncesi palyaço gösterilerinin yanı sıra, doğum günü organizasyonlarında, mağaza açılışlarında, sünnet organizasyonlarında ve düğünlerde görev alarak çocuklarımız ile doyumsuz anları birlikte yaşamaktayız.

Bu hizmetimiz sadece hafta içi geçerlidir.

İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız.

NOT: Fiyatlarımız, ulaşım açısından bazı ilçelere ve semtlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Okul Öncesi Palyaço

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.