Hakkımızda

Yönetim Kadromuz

Hakkımızda; Palyacokiralama.net yönetim kadrosu 8 yılı aşkın organizasyon tecrübesi bulunan ve eğlence sektöründe yılların verdiği birikim ile daha çok çocuklara yönelik organizasyon ve eğlence odaklı çalışmayı ilke edinmiş bireylerden oluşmaktadır. 2018 eylül döneminde başladığımız bu yolculuğumuzda en büyük gücümüz, çeşitli ajans ve organizasyon firmalarında edinmiş olduğumuz yılların verdiği tecrübe ve özgüven olmuştur.

Saha Ekibimiz

Saha ve organizasyon ekibimiz 19-28 yaş arası genç, dinamik, çalışkan ve özgüven ile çalışmalarını yürüten bir kadro yapısına sahiptir. Birlikte çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımız üniversite mezunu veya halen üniversitelerine devam edip, özellikle hafta sonları çalışarak okulları için gerekli olan maddi gücü sağlamaya çalışan bireylerden oluşmaktadır.

Ekibimizde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız çocukları seven, cana yakın, samimi ve sevimli bireylerden oluşmaktadır. Tüm ekip arkadaşlarımız palyaço eğitimlerini almış, tecrübeli ve verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çabalayan dinamik, güçlü ve dürüst kişilerdir.

Çocuklarımız ve Geleceğimiz;

Özellikle son zamanlarda geleceğimiz çocuklarımız maalesef gelişen teknoloji ile sanal dünya nın bir parçası haline gelmişlerdir. Hele ki ülkemizin metropol şehri İstanbul’ da yaşıyorsak, yüksek binalar, beton alanlar ve topraksız bir yaşam onları bekliyor. Yüksek binalardaki aşırı gürültülü ortamlar, şaşalı ışıklar, slayt gösterileri, televizyon, internet, cep telefonu ve neredeyse her çocuğun elinde olan tablet cihazlar.

1990 lı yıllar ve öncesinde her mahalle ve sokakta çocuklar mahallelerinde özgürce eğlenip toprak ve çimenlerle daha fazla haşır neşir olurlarken, gelişen teknoloji ve ilimizdeki (İstanbul)  kentsel yapılaşma ile neredeyse her yerin betona çevrilmesi nedeniyle, çocuklara maalesef oyun alanları kalmamıştır. Şanslı olarak tabir edilen bazı çocuklarımız eğlence için ancak oyun mekanlarına giderlerken, günümüzde artık çocuklar günlerinin çoğunu, bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar ile, ve hatta sosyal medya mecralarında geçirmektedirler.

Amacımız;

palyacokiralama.net ailesi olarak amacımız, geleceğimiz çocuklarımız için hazırladığımız eğlenceli etkinliklerimiz ile sevimli miniklerimizle beraber neşeli ve eğlenceli oyunlar oynayarak eğlenmek, danslar eşliğinde güzel vakit geçirmektir. Hazırladığımız çocuk eğlence proğramlarımız ile doğum günü, sünnet organizasyonu, nişan, düğün, piknik eğlenceleri, mezuniyet törenleri, 23 nisan çocuk şenlikleri gibi etkinliklerde çocuklarla beraber doyasıya eğleniyoruz.

Çocuklarımız bugünün yarını, yarının umududur.

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.