Palyaço Kiralama rezervasyonu yaparak çocuklarınıza harika bir sürpriz yapabilir onları sevindirebilirsiniz.

Hemen Arayın

Profesyonel ve tecrübeli palyaçolarımız parti ve etkinliklerde; oyunlar, yüz boyama etkinliği, çeşitli renk ve şekillerde sosis balon yapımı (kılıç, köpek, papatya, şapka vb.), yarışmalar ve danslar ile çocukların şenlik havasında bir zaman geçirmesini sağlar. Parti oyunları ve içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için PALYAÇO OYUNLARI yazımızı inceleyebilirsiniz.

palyaço kiralama

Doğum günü organizasyonu, piknik etkinlikleri, kına organizasyonu, sünnet organizasyonu, mağaza ve şube açılışları, anaokulu etkinlikleri, 23 nisan şenlikleri, mezuniyet törenleri ve tüm festival etkinlikleri için palyaço rezervasyonu yapabilirsiniz.

Doğum günü organizasyonu palyaço hizmetimizde, oyunlar için gerekli olan tüm materyalleri palyaçomuz yanında getirmektedir ve rezervasyon yaptıktan sonra ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yarışmalar, oyunlar, danslar ve tabii ki müzik. Özellikle doğum günü pastası kesilirken doğum günü müziği ile oyun ve danslar da gerekli olan müzik için palyaçomuz yanında ses bombası tabir edilen cihaz ile gelmektedir. Bunun için ekstra ücret ödemezsiniz.

Palyaço Tarihi Hakkında Kısaca;

Genellikle sakar ve bazen de trajik bir figür olan palyaço, yüzyıllardır çeşitli eğlencelerde bulunmuşlardır. Sokak sanatçıları ve profesyonel tiyatro eserlerinden sirk palyaçolarına ve doğum günü palyaçolarına kadar, palyaçolar herkesi eğlendirmek için hareket eden sanatçılar olmuşlardır. Palyaço tarihi ve dünyanın en iyi palyaçoları hakkında bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO yazımızı okuyabilirsiniz.

Parti ve eğlencelerinizde kostüm karakter olarak yer almamızı isterseniz; pamuk prenses, elsa frozen, bat-man, super-man, bat-girl, örümcek adam gibi çizgi kahraman karakterlerin olduğu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Fiyatları;

Şirin Palyaço ; 2 Saat 200 TL

Çizgi Kahraman ; 2 Saat 250 TL

Pinyatalı Palyaço ; 2 Saat  300 TL

Ayrıca 2 saat sonrasında ek saat satın almak isterseniz sadece 70 TL ödeyerek süreyi uzatabilirsiniz.

Palyacokiralama.net ile doğum günü partisi ve şenliklerinizi heyecan verici ve unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz. İstanbul palyaço kiralama olarak her yaştan çocuklara yönelik hizmet sunmaktayız. Eğlence ve etkinliklerimiz çocukların karakter yapılarına ve yaş gruplarına göre şekillenmektedir.

Rezervasyon ve her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizi haftanın 7 günü 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir bilgi edinebilir, rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.

İnstagram Sayfamız @palyacohizmeti Bizi takip edin.

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.