Hemen Arayın

Açılış organizasyonu hizmetimiz ile palyaço hizmeti, balon süslemesi, kapı tak, zincir balon, papatya balon ve profesyonel ekibimizle, açılış ve kutlama organizasyonlarında sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.  Palyaço fiyatlarımız her bütçeye uygun olup, deneyimli ve profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz.

acilis-organizasyonu-palyaco-hizmeti

Açılış organizasyonu hizmetimiz ile dilediğiz renk ve konsepte uygun olarak hazırlayacağımız zincir balon süslemeleri, kokteyl masaları, bistro masalar, ses sistemi kiralama ve talebiniz üzerine maskot (Mickey Mouse,tomy, jery, aslan max, leopar, tavşan, pamuk prenses, cheetos kaplan, penguen, çilek ve muz) ,  animatör veya palyaço kiralama hizmetlerimiz ile açılışlarınızı şölene çevirmeye hazırız. 

Süslemelerin ardından palyaço veya animatör ekibimiz aynı zamanda mağaza önünden geçen herkese broşür dağıtım hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca dilerseniz açılışlarınızda servis hostesi ve karşılama hostesi hizmetleri de sunmaktayız. Talebiniz doğrultusunda reklamınızı en iyi şekilde yapmak adına, markanızın baskılı olduğu balonlar bastırabilir. Aynı şekilde flama bayrak süslemesi ile de açılışınızda reklamınızı en iyi şekilde tüm çevre halkına ve müşterilerinize sunmuş olabileceksiniz.

Açılış organizasyonlarında ekibimiz öncelikle organizasyonun yapılacağı mekana gelerek keşif çalışması yapmaktadır. Ardından tarafınıza sunum hazırlanmaktadır. Hazırlanan sunum sonrası gerekli düzenleme ve son şekillendirmeler tamamlandıktan ve karar verildikten sonra açılış organizasyonu için hazırlıklar başlamaktadır. Ekibimiz en uygun bütçe ile en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bireylerden oluşmaktadır.

Açılışlarımızda her zaman birinci sınıf ürünler kullanılmaktadır. Yapılacak olan etkinlik için ürünlerin kalitesi çok ama çok önemlidir. Yapılacak en ufak bir hata, açılışı yapılacak olan işletmenin ve firmanın itibarında kötü bir etki bırakacağı malumdur. Bu nedenle her zaman kaliteli ve güvenilir firmalar ile çalışmak en doğru seçim olacaktır.  Yapılacak olan balon süslemelerinin kalitesi kadar, organizasyon esnasında müzik sisteminin kalitesi ve çalınacak müziklerinde doğru seçilmesi çok önemlidir. Organizasyonun kalitesi reklamınızın da kalitesi ile eşdeğerdir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat

Açılış organizasyonunun kalitesi ve profesyonel hizmet ile müşteri portföyünüzü arttırabilir ve müşteri kitlenizi çoğaltabilirsiniz. Özellikle yeni açılan işletme ve mağazaların, kendilerini gösterme ve varlıklarını çevre halkına hissettirmeleri açısından açılış organizasyonu yapmaları, satışlarını arttırma da stratejik bir öneme sahiptir. Tabi bu stratejiyi yaparken, aynı zamanda profesyonellerle ile çalışmakta aynı düzeyde öneme sahiptir.

Açılış organizasyonlarında süslemenin kalitesi kadar elbette açılışta yer alacak olan animatör/palyaço ekibinin de tecrübeli olması büyük bir öneme sahiptir. Bu anlamda en tecrübeli ve genç arkadaşlarımızla hizmet sunmaktayız. Animatör / palyaço ekibimizde bulunan arkadaşlarımız aynı zamanda doğum günü organizasyonları, okul ve kreş etkinlikleri ile sünnet organizasyonlarında da yer almaktadırlar. Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz PALYAÇO KİRALAMA İSTANBUL yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi süsleme ve ses sistemi kurulumu tamamlandıktan sonra iş organizasyonda yer alacak ve hizmet sunacak olan dj ve palyaço ekibine kalıyor. Zira burada animatör/palyaço nun sergileyeceği performans müşterileri mağazaya veya açılışı yapılacak olan mekana çekmekte büyük rol oynamaktadır.

Çocukların ve hatta yetişkin bireylerin dahi son dönemlerde palyaço ile beraber ilgilendiği bir diğer aktivite ise sihirbaz gösterileridir. Dilerseniz etkinliklerinize sihirbaz da ekleyebilirsiniz. Sihirbaz gösterileri ortalama 40-45 dk sürmektedir. Sihirbaz kime denir? İllüzyon nedir? Dünyaca ünlü en ünlü sihirbazlar hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını SİHİRBAZ yazımızda bulabilirsiniz.

Palyaçokiralama.net ailesi olarak kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız. Doğru ve kaliteli hizmet için bizden teklif almadan karar vermeyin.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizi haftanın 7 günü 09:00 -21:30 saatleri arasında arayabilir, bilgi edinebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Palyaço Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.