Palyaço kiralama İstanbul hizmetimiz ile İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında ki tüm ilçelere ve semtlerle hizmet sunmaktayız. Doğum günü partilerinin vazgeçilmezi haline gelen palyaço etkinliğini profesyonel ekibimizle yaşayan çocuklarınız eğlencenin doruklarına ulaşacaklardır.

palyaco-kiralama-istanbul-2020-2

Hemen Arayın

Aktivitelerimizde yüz boyama etkinliği,  grup oyunları, yarışmalar ve müzik eşliğinde danslar bulunmaktadır. Bunlarla beraber organizasyonda bulunan bütün çocuklara çeşitli şekillerde ve renklerde sosis balon hediye etmekteyiz. Tüm etkinliklerimize müzik için müzik box cihazımız ile gelmekteyiz.

Ekibimizde bulunan bütün palyaçolarımızın farklı stilleri, deneyimleri ve becerileri mevcuttur. Tüm palyaço, oyun ablası, animatör ve oyun abisi arkadaşlarımızın ortak noktaları ise, profesyonel olmaları ve içten samimi gülümsemeleri ile çocukları eğlendirebilme kapasitesini sunuyor olmalarıdır. Bütün palyaçolarımız neşeli, güler yüzlü ve çocukların dilinden anlayan eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Doğum günü konseptinize uygun olarak karakter kostümlü olarak ta hizmet sunmaktayız. Animatör arkadaşımız konseptinize uygun olan kostümle organizasyona katılarak çocuklarla kısa bir tanışmadan sonra, hep birlikte oyunlar oynamaya başlarlar. Karakter kostümlü olarak doğum günü organizasyonuna katılmamızı isterseniz sadece 50 TL fark ile bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Palyaço sanat etkinliği kapsamında konseptinize uygun bazı kostümlerimizi aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Kız Çocuk Doğum Günü Konseptleri;

Sindirella Konsept

Barbie Konsept

Moana Konsept

Pamukprenses Konsept

Elsa Konsept

Denizkızı Konsept

Hellokity Konsept

Erkek Çocuk Doğum Günü Konseptleri;

Spiderman Konsept

Korsan Konsept

Batman Konsept

Superman Konsept

Lego Konsept

Doğum gününüze konsept havası katmak isterseniz 2020 yılı itibari ile hizmet etmeye başladığımız konseptlerimiz hakkında bilgi edinmek için KONSEPT DOĞUM GÜNÜ yazımızı incelemenizi tavsiye ederim.

Palyaço Neler Yapar?

Öncelikle doğum günü organizasyonunun yapılacağı mekana gelerek aile bireyleri ve doğum günü çocuğu ile tanışırız. Ardından tüm çocuklar ile kısa bir tanışma faslından sonra yavaş yavaş palyaço etkinliklerimize başlarız. Oyunlar, müzik eşliğinde danslar ve yarışmalar ile keyifli bir zaman geçiririz. Etkinliğimiz içerisinde ayrıca yüz boyaması yapar ve tüm çocuklara çeşitli şekiller de sosis balon (kılıç, şapka, köpek vb.) hediyesi sunarız.

Palyaço oyunlarımızda seçilen oyunlar yaş gruplarına göre çeşitlilik göstermektedir. Oynattığımız bazı oyunlar; deve cüce, mendil kapmaca, çuval yarışı, yumurta yarışı, halat çekme, kıpırdayan yanar, körebe vb. türde oyunlardır. Dans yarışmalarında kullandığımız müzikleri seçerken, özellikle çocukların çok sevdiği sanatçılar olmasına özen gösteriyoruz. Çocukların en çok sevdiği sanatçıların en popüler ve sevilen şarkılarını seçmekteyiz. Bunlar;  “Tarkan, Aleyna Tilki, Hadise, Barış Manço, Gülşen, Murat Boz, Yalın, İsmail YK, Kenan Doğulu, Atiye vb.”.  Aynı zamanda doğum günü çocuğunun sevdiği yerli veya yabancı müzikleri de listemize eklemekteyiz.

Ayrıca etkinlik sonrası dilediğiniz zaman ve istediğiniz her yerde ailece oynayabileceğiniz oyun türleri ve tavsiyeleri için EVDE OYNANAN OYUNLAR yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yılın bu en özel ve anlamlı gününü tatlı bir hatıra olarak hafızalara kazımak ister misiniz? Cevabınız evet ise; işte tam da bu nokta da sizlere bir önerimiz daha var. Palyaço kiralama istanbul hizmetimizde ayrıca, foto slayt hizmeti de sunmaktayız. Doğum günü etkinliği boyunca çekilecek olan fotoğraflar arasından seçeceğiniz 35-40 adet fotoğraflarınız ile slayt sunum şeklinde ve arka fon müziği eşliğinde bu en özel günü taçlandırıyoruz. Bu hizmetimizden sadece 100 TL ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.  

Bilgi edinmek ve rezervasyon için 09:00 – 21:30 saatleri arası arayabilir, palyaço rezervasyon kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Palyaço Kiralama İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PALYAÇO KİRALAMA
Palyaço, Animatör, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Doğum Günü Organizasyonu, Açılış Organizasyonu.
Copyright 2018 - 2021 Palyaço Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.